Wieczór Czeski w Klubie Sportowym Zakręt

Dodano przez
Wieczór Czeski w Klubie Sportowym Zakręt
  • Rodzaj: impreza
  • Data:
  • Miejsce: ul. Szkolna, 05-077 Zakręt, 05-077 Zakręt, Szkolna

Dla wszystkich amatorów kina, kuchni, muzyki i kultury czeskiej mamy do zaproponowania Wieczór Czeski w Klubie Sportowym Zakręt – zapraszamy już 27 maja o godz. 20:00!

Jeżeli lubisz czeską Pragę, chciałbyś posłuchać hitów lat 70/80-tych czeskich gwiazd w wykonaniu duetu “Bellissime”, obejrzeć kultowa komedię czeską na dużym ekranie w plenerze, delektować się tradycyjną kuchnią czeską wraz z jej napitkami to nie może Ciebie zabraknąć…. tym bardziej, że Gościem Specjalnym wieczoru będzie uznany polski dziennikarz, Mariusz Szczygieł, który poprowadzi prezentację pt. Kultura - czeska moja laska nebeska”.

Celem wydarzenia jest propagowanie działań nie tylko sportowych ale i kulturalnych, artystycznych dla mieszkańców z Warszawy i jej okolic.

Klub Sportowy Zakręt dysponuje profesjonalną scena plenerową z nagłośnieniem i oświetleniem umiejscowioną na leśnym ogrodzonym terenie.

Podczas tego wieczoru utalentowane czeskie artystki Anna Butkiewicz i Gabriela Johnson przypomną nam hity lat 70/80-tych oraz zaprezentują najpiękniejsze utwory czeskich musicali.

Gość specjalny Mariusz Szczygieł podczas swojego show przeniesie publiczność na ulice czeskie, przybliżając kulturę i specyfikę naszych sąsiadów. Wieczór zakończy się pokazem filmu komediowego Skrzat (Skřítek) w reżyserii Tomáša Vorela.

Goście wieczoru będą mogli spróbować tradycyjnych przekąsek kuchni czeskiej, klasycznych knedli z gulaszem wraz z regionalnymi napitkami.

Patronem Honorowym wydarzenia jest Ambasada Republiki Czeskiej w Polsce.
Patronem Medialnym wydarzenia jest gazeta Warszawska Kulturalna
Partnerzy:
TAGO – autoryzowany dystrybutor browarów czeskich,
Golden Bear – firma cateringowa.

Serdecznie Zapraszamy

Bilety do nabycia w recepcji KS Zakręg, ul. Sportowa 7 05-077 Zakręt, na stronie www.kszakret.pl oraz pod numerem 666 998 050

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: ul. Szkolna, 05-077 Zakręt, Zakręt, Szkolna

Bartłomiej Kuleszewicz