„Tylko dla widzów dorosłych i inne skecze” - występ kabaretu Made in China

Dodano przez
„Tylko dla widzów dorosłych i inne skecze” - występ kabaretu Made in China
  • Rodzaj: spektakl
  • Data:
  • Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", 05-075 Warszawa, Jana Pawła II (Wesoła) 25

21 maja o godz. 17.00 zapraszamy na występ kabaretu Made in China pt. „Tylko dla widzów dorosłych i inne skecze”. Kabareciarze zaskakują pomysłami, operują sarkazmem i groteską, opisując paradoksy rzeczywistości. Program jest dowcipny i ironiczny, z dystansem do siebie i do świata.

Gołe baby, twardzi faceci, szybkie samochody i drinki z palemką! Zapomnijcie o tym. W swoim najnowszym programie kabaret Made In China opowiada o rzeczach, o których nie chcielibyśmy się nigdy dowiedzieć, ale niestety wszyscy się już dowiedzieliśmy. I jakoś musimy z tym żyć. Kabareciarze zaskakują pomysłami, operują sarkazmem i groteską, opisując paradoksy rzeczywistości. Program jest dowcipny i ironiczny, z dystansem do siebie i do świata. Skecze są dobre. Piosenki nie są dobre. Nie są też złe. Po prostu ich nie ma.

Kabaret tworzą Katarzyna Sobieszek, Sławek Kaczmarek i Artur Walaszek. Na występy przyjeżdżają przeważnie z Zielonej Góry. Twierdzą, że w Zielonej Górze można zostać albo żużlowcem, albo kabareciarzem albo kimś innym. Oni wybrali kabaret choć bycie kimś innym też kusi. Istnieją od piętnastu lat, jubileuszy nie świętują, kochają konie, dobrą muzykę i literaturę oraz chcą, by na świecie zapanował pokój – po prostu idealni kandydaci na „miss polonia”. A gdy już pokój zapanuje to wtedy… Gołe baby, twardzi faceci, szybkie samochody i drinki z palemką!

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru od 15 maja od godz. 16.00.

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", Warszawa, Jana Pawła II (Wesoła) 25

Ośrodek Działań Twórczych Pogodna