Spotkanie "Tajlandia i Kambodża - Azja w pigułce"

Dodano przez
Spotkanie "Tajlandia i Kambodża - Azja w pigułce"
  • Rodzaj: spotkanie
  • Data:
  • Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, 05-075 Warszawa, Stefana Starzyńskiego (Wesoła) 21

20 stycznia (niedziela) w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła, mieszczącym się przy ul. Starzyńskiego 21, będzie miała miejsce prelekcja dwójki podróżników - Katarzyny Sekuły i Łukasza Sacharczuka. Hasłem przewodnim wystąpienia jest “Tajlandia i Kambodża. Azja w pigułce”.

Sami globtroterzy w następujący sposób zachęcają do wysłuchania ich relacji: “Tajlandia i Kambodża - kierunki tajemnicze, nieznane. “Jeżdżą tam tylko wytrawni podróżnicy lub bogaci ludzie, mogący pozwolić sobie na zorganizowane wycieczki” - TO NIEPRAWDA!!! W rzeczywistości najtrudniej jest uwierzyć, że się da, podjąć decyzję, kupić bilet, a potem już tylko czytać, szukać i chcieć poznać. W czasie spotkania opowiemy o ludziach i kulturze Tajlandii i Kambodży. Na co zwrócić uwagę podróżując po Azji Południowo-Wschodniej: co robić by nikogo nie urazić, co nas zaskoczyło w zachowaniu ludzi, a co ujęło za serca. Tak więc naszym tematem przewodnim będą przede wszystkim LUDZIE, ich kultura i przygoda. Zabierzemy Was w ponad półtoragodzinną podróż po Tajlandii i Kambodży, pełną przygód, ciekawych historii i pięknych widoków. To spotkanie będzie czymś więcej niż pokazem slajdów. Dzięki naszym opowieściom, zdjęciom i filmom poczujecie się jakbyście tam byli…”.

Na spotkanie, wysłuchanie opowieści Pani Katarzyny Sekuły i Pana Łukasza Sacharczuka oraz obejrzenie pokazów slajdów z podróży zapraszamy do siedziby Ośrodka Kultury w Dzielnciy Wesoła. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. Opowieści podróżników z całą pewnością pozwolą nam zapomnieć o zimowej aurze za oknem i na chwilę przenieść się do egzotycznego świata Azji.

Gorąco zachęcamy do przybycia!

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, Warszawa, Stefana Starzyńskiego (Wesoła) 21

Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła