Spektakl dla dzieci "Tajemnicza Pani"

Dodano przez
Spektakl dla dzieci "Tajemnicza Pani"
  • Rodzaj: spektakl
  • Data:
  • Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, 05-075 Warszawa, Stefana Starzyńskiego (Wesoła) 21

Już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia, wszyscy najmłodsi będą mieli nie lada okazję, by uczestniczyć w niecodziennym spektaklu dla dzieci. Do Ośrodka Kultury przy ul. Starzyńskiego 21 przyjadą artyści z Agencji Artystycznej Pro Arte, by przedstawić widowisko pt. “Tajemnicza Pani”.

Spektakl “Tajemnicza Pan” przedstawia historię dwóch kłótliwych dziewczynek - Kasiuni i Kamisi. Pewnej nocy dzieci nie mogą zasnąć i przywołują tytułową Tajemniczą Panią, by opowiadała im niezwykłe, piękne historie oraz śpiewała piosenki i kołysanki. Mali widzowie będą mogli zobaczyć z perspektywy osoby dorosłej jak rozrabiają i kłócą się Dzidziusie. Zobaczą, jak wyglądają gdy płaczą, krzyczą, histeryzują a takie zachowanie niekoniecznie musi się im podobać.

Agencja Artystyczna Pro Arte, której założycielką jest absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie - Izabela Wilczak, znana jest z edukacyjnych walorów swoich przedstawień. Dzieci biorą aktywny udział w spektaklu: rozwiązują baśniowe zagadki, śpiewają czy tańczą. Opowiedziana historia ma uwrażliwić najmłodszych i uświadomić im ich własne, nie zawsze słuszne, zachowanie.

Spektakl rozpocznie się o godz. 16:00. Z całą pewnością spodoba się on wszystkim dzieciom. Wstęp wolny!

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, Warszawa, Stefana Starzyńskiego (Wesoła) 21

Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła