"Od kredki do gliny" - wystawa prac sekcji plastycznych

Dodano przez
"Od kredki do gliny" - wystawa prac plastycznych
  • Rodzaj: wystawa
  • Data:
  • Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", 05-075 Warszawa, Jana Pawła II (Wesoła) 25

W filii Ośrodka Kultury dzielnicy Wesoła - Ośrodku Działań Twórczych “Pogodna” - działa wiele sekcji plastycznych, w których swoje talenty i zamiłowania mogą rozwijać dzieci, młodzież, a nawet osoby dorosłe. Ich prace będzie można zobaczyć na własne oczy i ocenić już 24 stycznia (czwartek), bowiem tego dnia odbędzie się wernisaż prac sekcji plastycznych Ośrodka Kultury, którymi kierują dwie uzdolnione plastyczki i animatorki - Dorota Łasisz i Elżbieta Lipiec.

Dorota Łasisz jest z wykształcenia plastykiem ceramikiem. Swoją pasję do tworzenia połączyła z pracą z dziećmi i od 6 lat współpracuje z Ośrodkiem Kultury w dzielnicy Wesoła. Jest opiekunką sekcji ceramicznej i decoupage, gdzie pozwala najmłodszym i dorosłym rozwijać ich kreatywność i uczy, jak wykonać najróżniejsze ozdoby - od figurek po biżuterię.

Z kolei Elżbieta Lipiec prowadzi w Ośrodku “Pogodna” sekcję malarstwa i rysunku. Jej uczniowie zdobywają niezbędne informacje dotyczące podstawowych technik malarskich i rysunkowych oraz odbywają inspirujące wycieczki po muzeach.

Wernisaż prac pod hasłem “Od kredki do gliny” będzie miał miejsce w Ośrodku Działań Twórczych “Pogodna”, mieszczącym się przy ul. Jana Pawła II 25 (os. Stara Miłosna). Impreza rozpocznie się o godz. 19:00.

Zachęcamy do licznego przybycia!

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", Warszawa, Jana Pawła II (Wesoła) 25

Ośrodek Działań Twórczych Pogodna