Koncert fortepianowy z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dodano przez
Koncert fortepianowy z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • Rodzaj: koncert
  • Data:
  • Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, 05-075 Warszawa, Stefana Starzyńskiego (Wesoła) 21

Koniec stycznia to czas, kiedy nasi dziadkowie obchodzą swoje uroczyste chwile. 21 stycznia świętują babcie, a 22 - dziadkowie. Z tego powodu postanowiono upamiętnić seniorów w szczególny sposób. Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła, mieszczący się przy ulicy Starzyńskiego 21, zaprasza wszystkich na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Głównymi atrakcjami koncertu będzie prezentacja dwóch sekcji, prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli w Ośrodku Kultury dzielnicy Wesoła. Na początku zaprezentuje się sekcja fortepianowa dzieci i młodzieży, z którą pracuje i przygotowuje do konkursów już od blisko 20 lat doktor Swietłana Parka.

W drugiej części imprezy pojawią się sami seniorzy. Organizatorzy zaplanowali bowiem koncert chóru seniora “MALWY”, który wystąpi pod kierunkiem Joanny Kiełniewskiej, absolwentki Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. “MALWY” posiadają w swoim repertuarze bogaty wybór pieśni religijnych, patriotycznych, biesiadnych czy ludowych, co gwarantuje doskonałą rozrywkę i wysoki poziom artystyczny tego wystąpienia.

Zachęcamy do przybycia na koncert zarówno starszych, jak i młodszych mieszkańców dzielnicy Wesoła. Odbędzie się on 22 stycznia (wtorek) w Ośrodku Kultury przy ul. Starzyńskiego 21. Start imprezy przewidywany jest na godzinę 18:00.
Gorąco zapraszamy - przybądźmy tłumnie, by docenić trud i starania zarówno młodych muzyków, jak i obchodzących swoje święto seniorów!

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, Warszawa, Stefana Starzyńskiego (Wesoła) 21

Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła