Karnawałowy bal przebierańców dla dzieci w Wesołej

Dodano przez
Karnawałowy bal przebierańców dla dzieci w Wesołej
  • Rodzaj: impreza
  • Data:
  • Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", 05-075 Warszawa, Jana Pawła II (Wesoła) 25

Styczeń to czas karnawału. Bale i dansingi towarzyszą chyba każdemu dorosłemu człowiekowi. Warto w tym okresie pamiętać także o najmłodszych, którzy także zasługują na nauczenie ich podtrzymywania karnawałowych tradycji imprez, w tym zabaw przebieranych. Jedną z takich właśnie zabaw postanowił zorganizować dla najmłodszych z dzielnicy Wesoła tutejszy Ośrodek Kultury.

20 stycznia (niedziela) o godz. 16:00 rozpocznie się bal przebierańców dla dzieci. Jest to okazja do wspaniałej zabawy dla wszystkich naszych najmłodszych. Organizatory przewidują dla dzieci mnóstwo atrakcji. By jeszcze lepiej bawić się na balu, każde dziecko powinno przygotować ciekawy kostium karnawałowy. Obowiązuje dowolność, a dzieci ogranicza tylko ich pomysłowość i wyobraźnia!

Bal odbędzie się w Ośrodku Działań Twórczych “Pogodna” (filia Ośrodka Kultury w dzielnicy Wesoła), mieszczącym się przy ul. Jana Pawła II 25. Ze względu na ograniczone warunki lokalowe, na bal obowiązuje limit miejsc i wcześniejsze zapisy. Dzieci można zgłaszać drogą telefoniczną pod numerem: 22-427-37-74.

Zachęcamy do uczestnictwa i wspólnej zabawy!

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", Warszawa, Jana Pawła II (Wesoła) 25

Ośrodek Działań Twórczych Pogodna