II Piknik Narciarski Wesoła 2013

Dodano przez
II Piknik Narciarski Wesoła 2013
  • Rodzaj: impreza
  • Data:
  • Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy Polskiej, 05-077 Warszawa, Szkolna (Wesoła) 14

Już 27 stycznia (niedziela) będzie miał miejsce II Piknik Narciarski. Odbędzie się on w dzielnicy Wesoła w Warszawie, przy ul. 1 Praskiego Pułku 89. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00.

Konkurencje w zawodach zostały dostosowane do umiejętności, wieku i indywidualnych możliwości każdego biegacza. W związku z tym trasy podzielono ze względu na ich długość, a narciarze będą mogli zmierzyć się na dystansie 500 metrów, a także 1-, 2,5- 5- oraz 12,5- kilometrowej trasie. Zawodnikom zagwarantowana jest pomoc w przygotowywaniu nart (profesjonalne smarowanie) oraz numer startowy, a każdy z nich otrzyma również ciepły posiłek. Dzieciom zapewniamy opiekę animatora, który z pewnością w interesujący sposób wypełni im czas, kiedy ich rodzice będą startowali w wyścigach.

Organizatorzy z maksymalny sposób chcą ułatwić życie uczestnikom zawodów, w związku z czym przygotowano dla nich miejsca parkingowe, pomieszczenie do ogrzania się oraz zaplecze sanitarne. Nad bezpieczeństwem zawodów będzie czuwała kompleksowa opieka medyczna.

Za zajęcie pierwszego miejsca w wyścigu laureaci otrzymają pamiątkowe medale, a zwycięzcy poszczególnych kategorii (dzieci, amatorzy, zawodowcy) - dodatkowo dyplomy. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę przy wspólnym ognisku. Wśród wszystkich zarejestrowanych uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, w tym kilka par zawodowych nart biegowych.

Zapraszamy wszystkich na dzień pełen atrakcji!

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy Polskiej, Warszawa, Szkolna (Wesoła) 14

Iwona