„Idźcie z tym co macie” - koncertu kolęd w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore

Dodano przez
„Idźcie z tym co macie” - koncertu kolęd w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore
  • Rodzaj: koncert
  • Data:
  • Miejsce: Parafia św. Hieronima, Warszawa, Rumiankowa (Wesoła) 2

„Idźcie z tym co macie” to tytuł koncertu kolęd w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore, który odbędzie się w dniu 26.12.2017 r. w Kościele Parafii Św. Hieronima przy ul. Rumiankowej 2/4. Osobiste, pełne wrażliwości spojrzenie artystki na rodzimą tradycję muzyczną pozwoli poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Podczas planowanego koncertu nie zabraknie przepięknych pastorałek takich jak: Jezus Malusieńki, Cicha noc, Przybieżeli do Betlejem czy też Bóg się rodzi.

Grudniowy recital to również niepowtarzalna okazja do osobistego spotkania z piosenkarką, która od ponad 40 lat wywiera niebagatelny wpływ na kształt polskiej sceny muzycznej. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem często w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie. Grażyna Łobaszewska połączy pokolenia słuchaczy. A przecież jedność oraz poczucie wspólnoty stanowią istotę świątecznej atmosfery.

Grażyna Łobaszewska - jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów. “Najczarniejsza z białych kobiet”, bez wahania porównywana z Arethą Franklin czy Billie Holiday. Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Parafia św. Hieronima, Warszawa, Rumiankowa (Wesoła) 2

Bartłomiej Kuleszewicz