Family Fest Wesoła

Dodano przez
Family Fest Wesoła
  • Rodzaj: impreza
  • Data:
  • Miejsce: Urząd Dzielnicy Wesoła, Warszawa, 1 Praskiego Pułku (Wesoła) 33

Przygotujcie się na weekend pełen smakowitych przysmaków i rodzinnej zabawy! Family Fest, rodzinny festiwal smaku i zabawy, zawita do Wesołej już 23 i 24 września. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością dostarczy mnóstwo radości zarówno dorosłym, jak i najmłodszym mieszkańcom naszej dzielnicy.

Family Fest odbędzie się na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy przy ulicy 1 Praskiego Pułku 33. Festiwal rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00 i potrwa do 21:00, natomiast w niedzielę zabawa rozpocznie się również o 12:00 i zakończy o 20:00.

Strefa Juniora:
Dla najmłodszych przygotowana została specjalna Strefa Juniora, gdzie dzieci będą mogły cieszyć się mini wesołym miasteczkiem, kolorowymi stoiskami z zabawkami, balonami i słodkościami. W niedzielę na maluchy czekać będą bohaterowie ukochanej bajki Psi Patrol. To doskonała okazja, aby spędzić czas w kreatywny i zabawny sposób.

Food Trucki:
Miłośnicy dobrego jedzenia z pewnością będą zachwyceni obecnością food trucków, które zaprezentują kuchnie z różnych zakątków świata. Polska arena street foodowa zjednoczy się, aby dostarczyć uczestnikom festiwalu wyjątkowych kulinarnych doznań.

Strefa z Napojami:
W upalne dni nic nie smakuje lepiej niż orzeźwiająca lemoniada czy zmrożone slushy. W Strefie z Napojami każdy znajdzie coś dla siebie, aby ugasić pragnienie i cieszyć się chwilą relaksu.

Food Court:
Bezpieczna strefa z ławostołami, gdzie uczestnicy festiwalu będą mogli w spokoju skosztować pyszności serwowanych przez lokalnych dostawców street food. To idealne miejsce, aby zrelaksować się z rodziną i przyjaciółmi, delektując się smakowitymi potrawami.

Family Fest to doskonała okazja, aby wyjść z domu, spotkać sąsiadów i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Organizatorzy gwarantują dobre jedzenie i świetną zabawę. Niech smak i zabawa będą z Wami podczas tego wyjątkowego weekendu w Wesołej!

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Urząd Dzielnicy Wesoła, Warszawa, 1 Praskiego Pułku (Wesoła) 33

Bartłomiej Kuleszewicz