Czytanie uskrzydla! Piknik rodzinny

Dodano przez
Czytanie uskrzydla! Piknik rodzinny
  • Rodzaj: warsztaty
  • Data:

19 września o godz. 15:00 odbędzie się piknik rodzinny „Czytanie uskrzydla”, podczas którego zostaną odsłonięte ceramiczne skrzydła, umieszczone na elewacji budynku Biblioteki w Zielonej.

Projekt został zainicjowany przez ceramiczkę, Panią Dorotę Łasisz i jest tworzony w Mimbres – Pracownia Ceramiki przez mieszkańców Wesołej.

Podczas pikniku będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze skrzydłami (Foto-budka) i wziąć udział w loterii fantowej. Przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci i ich rodziców.

W trakcie imprezy będzie można spotkać się i porozmawiać z pisarzami, którzy biorą udział w projekcie ceramicznym.

Agnieszka Jeż:
W 2016 roku zadebiutowała powieścią “Nie oddam szczęścia walkowerem” (razem z Pauliną Płatkowską). Potem była książka o dwudziestoleciu międzywojennym, które uwielbia – “Dwudziestolecie międzywojenne. Co i jak jadano”.
Kolejne tytuły: “Szczęściary” (2017, razem z Pauliną Płatkowską), “Marzena M.” (2017, razem z Pauliną Płatkowską), “Ciasteczko z wróżbą” (2018, razem z Pauliną Płatkowską), “Jak przechytrzyć nieboszczyka” (2019, razem z Pauliną Płatkowską), “Niewierność. Uwikłani w historię” (2019, razem z Pauliną Płatkowską), trzyczęściowa saga “Dom Pod Trzema Lipami”: “Serce z szuflady” (2019), “Za siódmą górą” (2019), “Taka miłość się zdarza” (2020), “Miłość warta wszystkiego” (2020). We wrześniu tego roku ukażą się jej debiut kryminalny “Szaniec” oraz “kolejna powieść obyczajowa “Spotkajmy się po wojnie”.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: fb.com/mimbresceramika

Bartłomiej Kuleszewicz

Kategoria: koncert