"Czy zaśpiewasz z nami?" - koncert z cyklu "Filharmonia Narodowa dla dzieci"

Dodano przez
"Czy zaśpiewasz z nami?" - koncert z cyklu "Filharmonia Narodowa dla dzieci"
  • Rodzaj: koncert
  • Data:
  • Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, 05-075 Warszawa, Stefana Starzyńskiego (Wesoła) 21

Już 25 stycznia (piątek) Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła zaplanował dla najmłodszych kolejne spotkanie z muzyką klasyczną i nie tylko. Tego dnia zaprezentuje się Filharmonia Narodowa dla dzieci, która przedstawi program artystyczny Czy zaśpiewasz z nami?.

W programie pojawią się melodie znane najmłodszym słuchaczom i ich rodzicom. Piosenki pochodzą z baśniowych musicali, dziecięcych audycji telewizyjnych (repertuar zespołu Fasolki) oraz filmów na dobranoc. W tak różnorodnym repertuarze z pewnością znajdą się utwory dobrze znane wszystkim dzieciom. Zaprosimy je więc do śpiewania razem z artystami. Stąd tytuł koncertu Czy zaśpiewasz z nami?, będący zarazem zapowiedzią dobrej zabawy.

Podczas koncertu będzie można zobaczyć i usłyszeć znanych muzyków, na co dzień występujących w Filharmonii Narodowej. Konferansjerką przedstawienia będzie Lidia Szpilewska. Z kolei w skład zespołu, który odegra program muzyczny, wchodzą: Karolina Baryga (sopran), Artur Rożek (baryton), Adam Sychowski i Anna Hajduk (fortepian) oraz Marcin Lemiszewski (perkusja).

Na koncert zapraszamy do Ośrodka Działań Twórczych “Pogodna”, mieszczącego się przy ul. Jana Pawła II 25. Występ artystów rozpocznie się o godzinie 10:50.

Gorąco zachęcamy do licznego przybycia wszystkie dzieci!

Lokalizacja wydarzenia

Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, Warszawa, Stefana Starzyńskiego (Wesoła) 21

Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła