Wojciech Mastalski
Uzupełnij profil

Wojciech Zdzisław Mastalski

Lista:
Okręg wyborczy:Numer 4 - Stara Miłosna Wschód
Liczba głosów:139 (4.27%)
Pełniona funkcja:kandydat do rady dzielnicy

Wojciech Mastalski o sobie

Drogie sąsiadki i sąsiedzi z Wesołej.

Jestem kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców „TAK Wesoła 2018” w okręgu numer 4 (wschodnia część Starej Miłosnej) z miejsca numer 2.

Jak niektórym z was wiadomo, od wielu lat jestem związany z działalnością publiczną w naszej dzielnicy. W latach 2015-2017 pełniłem funkcję Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wesoła, a po skończonej kadencji objąłem stanowisko opiekuna tejże rady.

Podczas trwania kadencji Młodzieżowej Rady, udało nam się zwyciężyć w Budżecie Partycypacyjnym i tym samym stworzyć „Park dla Młodzieży” mieszczący się między ulicą Jeździecką a Pogodną.
W roku 2018 zostałem odznaczony tytułem “Młodego Działacza Roku 2017” w obszarze opieki i pomocy społecznej przez Burmistrza Dzielnicy Wesoła.

Od ponad roku jestem drużynowym 44 Warszawskiej drużyny harcerzy „Stanica”, która działa w trzech szkołach na terenie Starej Miłosnej.

Na co dzień studiuje na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku „Gospodarka Przestrzenna” oraz staram się pomagać ludziom w ich codziennych sprawach prowadząc stronę “Spotted: Wesoła”.

Historia

  • W 2018 startował z listy Tak Wesoła 2018 zdobywając 139 głosów