Marek Bielecki
Uzupełnij profil

Marek Krzysztof Bielecki

Lista:
Okręg wyborczy:Numer 3 - Stara Miłosna Zachód
Liczba głosów:58 (1.79%)
Pełniona funkcja:kandydat do rady dzielnicy

Marek Bielecki o sobie

Witam serdecznie.
Jestem warszawiakiem od pokoleń, mam 56 lat, żonaty, dwoje dzieci. W Starej Miłosnej mieszkom od 2013 roku. Posiadam wyższe wykształcenie, jestem absolwentem Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Pracuję jako Inżynier Wsparcia Technicznego w niemieckim koncernie Villeroy&Boch.

Będąc studentem 1 roku Politechniki Warszawskiej bratem udział w strajkach studenckich w 1981 roku. Po studiach udałem się na emigrację, gdzie pracowałem na rzecz środowiska polonijnego, m.in. przez 6 lat byłem redaktorem gazetki polonijnej. Po ostatnich wyborach parlamentarnych w 2015 raku postanowiłem brać czynny udział w umocnieniu wartości demokratycznych i pracy dla lokalnej społeczności Starej Miłosny. Wybrałem dzielnice Wesoła jako miejsce zamieszkania, gdyż jest to piękna, zielona dzielnica o olbrzymich możliwościach rozwoju i wciąż wielkich potrzebach. Z radością pragnę działać na rzecz naszego środowiska dla dobra wszystkich mieszkańców.

Podczas pracy w Radzie Dzielnicy chciałbym zająć się następującymi tematami:

  • Ochrona powietrza poprzez wspieranie programu wymiany starych pieców grzewczych na nowe,
  • Zmniejszenie uciążliwości dla środowiska przepompowni ścieków znajdującej się między Jana Pawła i Jodłową.
  • Dokończenie budowy ul. Jodłowej wzdłuż osiedla Kamyk,
  • Budowa przedłużenia ścieżki rowerowej po północnej stronie Traktu Brzeskiego w kierunku Sulejówka, do nowej Galerii Handlowej.

Jestem zdania, że działacz samorządowy ma służebną rolę wobec własnych wyborców, powinien wsłuchiwać się w głos mieszkańców i realizować ich oczekiwania.

Uprzejmie proszę o oddanie głosu na mnie i mój program.

Zapraszam na wybory samorządowe Marek Bielecki

Historia

  • W 2018 startował z listy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska zdobywając 58 głosów