Katarzyna Zakrzewska
Uzupełnij profil

Katarzyna Anna Zakrzewska

Lista:
Okręg wyborczy:Numer 3 - Stara Miłosna Zachód
Liczba głosów:208 (6.42%)
Pełniona funkcja:kandydat do rady dzielnicy

Katarzyna Zakrzewska o sobie

W Starej Miłośnie mieszkom od 25 lat i od samego początku angażuję się w życie społeczne naszego osiedla i dzielnicy. Od pierwszych wyborów, które wygrałam w 1998 roku wiele się zmieniło w naszym sąsiedztwie. Pamiętam początki i niedogodności, z którymi wszyscy mieszkańcy musieli się zmagać, płyty betonowe zamiast asfaltowych jezdni, ziemiste pobocza zamiast chodników z kostki, nie mówiąc, już o sklepach czy komunikacji miejskiej. To już za nami. Teraz Stara Miłosna nie przypomina już tamtej sprzed lat.

Jestem dumna z tego co udało mi się zdziałać przez te wszystkie lata na rzecz mieszkańców. Moja praca w trakcie trwania 5 kadencji, które wygrałam, przyczyniła się do powstania między innymi naszej siedziby przychodni zdrowia, budynków oświatowych, filii ośrodka kultury, boisk przy szkołach podstawowych, hali sportowej, naszych placów zabaw, siłowni plenerowych, ścieżek rowerowych. Wywalczyłam poprawę infrastruktury drogowej: nową nawierzchnię otrzymały nie tylko główne drogi (Jana Pawła II, Gościniec, Fabryczna, Graniczna), ale także wiele uliczek osiedlowych.

Obecnie pracuję w Szkole Podstawowej Nr 385 na stanowisku zastępcy kierownika obiektów sportowych. Ukończyłam studia na SGGW-AR oraz na AWF w Warszawie.

Znam problemy naszej społeczności, jak mało kto. Moim zdaniem w najbliższych latach priorytetami powinny być:

  • dalsza rozbudowa infrastruktury drogowej (nowe nawierzchnie, chodniki, oświetlenie), a także rowerowej,
  • utworzenie liceum.
  • utworzenie centrum kulturalnego.

Dynamiczny rozwój Dzielnicy stawia przed przyszłymi radnymi nowe zadania. Moje doświadczenie jest moją najlepszą rekomendacją. Udowodniłam, że umiem walczyć dla dobra mieszkańców.

Katarzyna Zakrzewska

Historia

  • W 2010 startowała z listy KW Platforma Obywatelska RP zdobywając 122 głosy
  • W 2014 startowała z listy KW Platforma Obywatelska RP zdobywając 126 głosów
  • W 2018 startowała z listy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska zdobywając 208 głosów