Karolina Purchalak
Uzupełnij profil

Karolina Anna Purchalak

Lista:
Okręg wyborczy:Numer 4 - Stara Miłosna Wschód
Liczba głosów:115 (3.53%)
Pełniona funkcja:kandydat do rady dzielnicy

Karolina Purchalak o sobie

Szanowni Państwo,
Nazywam się Karolina Purchalak (do niedawna Zawadzka). Obecnie pełnię najważniejsze role w życiu – jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwuletniej Bianki.

Od ponad 12 lat prowadzę animacje i warsztaty dla dzieci i dorosłych. Skończyłam fotografię oraz dziennikarstwo i komunikację medialną, a w ubiegłym roku – hobbistycznie, krawiecki kurs zawodowy.

Przez lata praktyk zdobyłam doświadczenie w marketingu i komunikacji z klientem.
Od podszewki poznałam pracę w Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Pracując
w Wydziale Kultury, Oświaty i Sportu udało mi się wznowić - dziś dobrze prosperującą Młodzieżową Radę Dzielnicy Wesoła. Razem z młodymi ludźmi aktywnie uczestniczyłam
w tworzeniu miejsca im przyjaznego – zgłaszając m.in. projekt Parku Rekreacji do Budżetu Partycypacyjnego. Dodatkowo w ramach aktywizacji mieszkańców założyłam na Facebooku grupę ActiVVesoła, gdzie umieszczane są oferty zajęć, warsztatów i wydarzeń z naszych okolic.

Dzielnica Wesoła to jedno z moich ukochanych miejsc na ziemi. Razem z rodzicami i siostrą wprowadziliśmy się tutaj 23 lat temu. Doskonale pamiętam początki tej miejscowości (jeszcze nie dzielnicy) i to jak z roku na rok prężnie rozwijała się dzięki sąsiedzkiej sile. Mam nadzieję, że w czasie najbliższej kadencji, będę mogła zrobić wiele dobrego dla Wesołej i jej mieszkańców.

Historia

  • W 2018 startowała z listy Tak Wesoła 2018 zdobywając 115 głosów