Joanna Januszewska-Miśków
Uzupełnij profil

Joanna Maria Januszewska-Miśków

Lista:
Okręg wyborczy:Numer 4 - Stara Miłosna Wschód
Liczba głosów:71 (2.18%)
Pełniona funkcja:kandydat do rady dzielnicy

Joanna Januszewska-Miśków o sobie

Joanna Januszewska-Miśków – Radna Dzielnicy Wesoła w kadencji 2014-2018, społeczniczka, bezpartyjna, od 20 lat mieszkanka Starej Miłosny.

Z wykształcenia geograf i ekonomista (Finanse i Bankowość SGH). Od 2007 roku aktywna działaczka i wieloletnia wiceprezes Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna (obecnie Sąsiedzi dla Wesołej), współzałożycielka i wieloletnia redaktor naczelna Wesołej Gazetki Sąsiedzkiej, współorganizatorka wielu imprez i akcji na terenie dzielnicy (m.in. Sąsiedzka Paczka, kiermasze świąteczne, dzień sąsiada, bale sąsiedzkie i inne).

Aktualna wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej i Statutowej w Radzie Dzielnicy Wesoła, wykorzystująca swoje doświadczenie zawodowe również w pracy w komisjach Infrastruktury oraz Budżetu i Planowania Przestrzennego. Od 3 edycji jest aktywnym członkiem Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego.

Laureatka wyróżnienia Człowiek Roku w roku 2017 (wraz z Hanną Bąbik i Adamem Ciećwierzem) w kategorii Kultura i Dziedzictwo Narodowe za organizację wystawy i konferencji z okazji 600-lecia Starej Miłosny.

Historia

  • W 2014 startowała z listy KW SSSM "Sąsiedzi dla Wesołej" zdobywając 107 głosów
  • W 2018 startowała z listy Tak Wesoła 2018 zdobywając 71 głosów