Grażyna Weber
Uzupełnij profil

Grażyna Weber

Lista:
Okręg wyborczy:Numer 1 - Plac Wojska Polskiego, Centrum, Wola Grzybowska
Liczba głosów:298 (9.61%)
Pełniona funkcja:kandydat do rady dzielnicy

Grażyna Weber o sobie

Jestem 65 letnią emerytowaną nauczycielkę i niemal od urodzenia mieszkam w Wesołej. Odkąd pamiętam angażowałam się w życie, społeczności szkolnej, studenckiej, lokalnej. Jestem żoną, matką, babcią. Ukończyłam warszawską Akademię Wychowania Fizycznego (2 kierunki). Zawodowo związano byłam z oświatą na terenie Wesołej i Sulejówka. Propaguję zdrowy i aktywny tryb życia oraz kulturę w szerokim tego słowa znaczeniu.

W roku 2012 władze dzielnicy uhonorowały mnie tytułem Człowieka roku za realizację własnych inicjatyw kulturalnych. Organizuję wypady do teatrów, do których zapraszam ponad 1000 mieszkańców Wesołej i okolic w skali roku. Współtworzyłam Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wesołej. Jestem autorką Kącika seniora w lokalnych Wiadomościach Sąsiedzkich.

Moją pasją, którą spełniam w pracowni Surreal jest malarstwo. Trzy lata temu miałam autorską wystawę w filii Pogodno. Chętnie ofiarowuję swoje prace na aukcje charytatywne. Jako bezpartyjna przez ostatnie dwie kadencje byłam radną Wesołej z listy Platformy Obywatelskiej. Dla mnie zawsze liczył się człowiek niezależnie od wykształcenia, pochodzenia, poglądów. W kończącej się kadencji Rady Dzielnicy pełniłam funkcję przewodniczącej Komisji Mieszkaniowej i Komisji Oświaty Kultury i Sportu. Moje skuteczne działania pomogły wielu potrzebującym mieszkańcom.

Z moim samorządowym doświadczeniem ciągle mam potencjał i siłe aby służyć innym.

Historia

  • W 2010 startowała z listy KW Platforma Obywatelska RP zdobywając 105 głosów
  • W 2014 startowała z listy KW Platforma Obywatelska RP zdobywając 186 głosów
  • W 2018 startowała z listy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska zdobywając 298 głosów