Dorota Wrońska
Uzupełnij profil

Dorota Agnieszka Wrońska

Lista:
Okręg wyborczy:Numer 4 - Stara Miłosna Wschód
Liczba głosów:72 (2.21%)
Pełniona funkcja:kandydat do rady dzielnicy

Dorota Wrońska o sobie

Jestem absolwentką biologii środowiskowej Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem magistra. Z zawodu popularyzatorką nauki, dziennikarką i animatorką warsztatów „Nornik Łąking”- wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie „Popularyzator Nauki”. Byłam wieloletnią działaczką „Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna” obecnie zaś założycielką i prezeską Fundacji Działań Lokalnych Pobliża.

Moją domeną jest teren: obserwacje, interwencje i trudne rozmowy. Będę radną od spraw powietrza, wody, hałasu i uciążliwych zwierząt, bo na tym się znam.

W Wesołej nie ma takiej dróżki, której bym nie przebyła i mało zostało dziur, w które bym jeszcze nie zajrzała. To mnie spotykacie czasami w różnych miejscach z elektrycznym rowerem i torbą pełną dziwnych przyrządów. Mojego autorstwa są tutejsze przyrodnicze plakaty i tablice, Wasze dzieci znają mnie ze spacerów szkolnych i przedszkolnych. Kiedy ktoś do mnie dzwoni z problemem to przyjeżdżam. Tak było i będzie. Jeżeli mnie wybierzecie na radną – będę mogła zrobić dla Was więcej.

Historia

  • W 2010 startowała z listy KW Stowarzyszenie Sąsiedzkie Razem zdobywając 15 głosów
  • W 2014 startowała z listy KW SSSM "Sąsiedzi dla Wesołej" zdobywając 39 głosów
  • W 2018 startowała z listy Tak Wesoła 2018 zdobywając 72 głosy