Aleksandra Paradowska
Uzupełnij profil

Aleksandra Monika Paradowska

Lista:
Okręg wyborczy:Numer 2 - Grzybowa, Zielona, Groszówka
Liczba głosów:414 (11.51%)
Pełniona funkcja:kandydat do rady dzielnicy

Aleksandra Paradowska o sobie

Wesoła, w której mieszkam i wychowują się moje dzieci to wspaniała dzielnica. Miejsce do życia świadomie wybrane. Wesoła zasługuje na ciągły rozwój i mądre, przemyślane decyzje oraz nowoczesną politykę społeczną. Zasługujemy na radnych, którzy zapewnią dzieciom dobrą edukację, a wszystkim mieszkańcom - interesujące formy spędzania wolnego czasu, czyste powietrze bez smogu i bezpieczeństwo. Jestem zdeterminowana aby poprawić sytuację naszych mieszkańców.

Wesoła - to jest nasze miejsce na ziemi.

Mam 39 lat, dwoje dzieci. Jestem ekonomistą z wieloletnią praktyką i swoją wiedzę oraz doświadczenie chcę wykorzystać w samorządzie. Chcę działać dla naszej małej ojczyzny i mieć wpływ na wprowadzanie zmian w naszym otoczeniu. Wiem jak ważna jest praca zespołowa. Wierzę w to, że wspólne działania pozwalają na osiąganie sukcesów. Obserwuję nasze otoczenie, tematy omawiane na sesjach Rady Dzielnicy. Wiem co u nas działa a co warto zmienić dla wspólnego dobra. Jestem osobą zaangażowaną w sprawy lokalne i aktywność społeczną. Od 5 lat działam w radach rodziców przedszkola i szkoły moich dzieci. Jestem otwarta na ludzi i wsłuchuje się w ich potrzeby i problemy.

Kandyduję bo ważne są dla mnie sprawy lokalne:

  • powstanie filii Domu Kultury w Zielonej;
  • budowa liceum ogólnokształcącego w Wesołej;
  • ochrona naturalnego środowiska dzielnicy, w tym aktywna walka ze smogiem;
  • budowa ścieżek rowerowych łączących Wesołą z pozostałymi dzielnicami oraz uruchomienie stacji rowerów miejskich Veturilo;
  • utworzenie międzypokoleniowego miejsca spotkań, w tym budowa infrastruktury sportowej do ćwiczeń dla seniorów i skateparku dla młodzieży;
  • dbanie o to, żeby Wesoło była miejscem, w którym się dobrze mieszka, a różnorodne formy spędzania wspólnego czasu są na wyciągnięcie ręki.

Głos na mnie będzie głosem dobrze spożytkowanym ponieważ jestem bardzo dobrze przygotowana do tej pracy i zależy mi na tym aby Wesoła była najlepszą dzielnicą.

21 października proszę o Twój głos na mnie.

Aleksandra Monika Paradowska
kandydatka do Rady Dzielnicy Wesoła z okręgu nr 2 miejsce 1

Historia

  • W 2018 startowała z listy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska zdobywając 414 głosów