Uwaga! Przeglądasz ogłoszenie, które już wygasło.

Tani internet dla osób prywatnych i firm bez limitu danych

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność przedstawić nowego operatora sieci internetowej, działającego na rynku lokalnym w obrębie miejscowości: Wesoła, Zakręt, Sulejówek, Majdan, Góraszka, Wiązowna.

Podstawą naszej działalności jest sprzedaż Internetu o wysokiej jakości dla Biznesu z gwarancją SLA w przystępnej cenie. Dostarczamy również dostęp do Internetu dla klientów indywidualnych*. 

Oferujemy Państwu radiolinie wiodących producentów na rynku tj. Erisccon, Nec, OSBRiDGE, Mikrotik oraz Siklu. Budujemu również sieci VPN pomiędzy lokalizacjami naszych klientów.

Oferta firmy EasyNet w zakresie świadczenia usług dostępu do Internetu, to szeroki asortyment pakietów internetowych, różniących się prędkością, ceną. Natomiast czas trwania umowy jest określany przez naszych klientów.

Oferowane prędkości mają zadowolić zarówno osoby korzystające sporadycznie z dobrodziejstw Internetu, jak również wytrawnych surferów. Najniższe przepływności zaczynają się od 2Mb/s a kończą na 100Mb/s.

Możliwość świadczenia usługi dostępu do Internetu o określonej prędkości w określonej lokalizacji jest poprzedzona badaniem warunków technicznych w miejscu instalacji.

Do zapoznania się z szczegółami oferty prosimy o kontakt
Zespół Raich
tel. 22 205 09 54
mail: internet@raich.net.pl