Spływy kajakowe Pilicą

Spływy kajakowe Pilicą

Z sezonu na sezon kajaki cieszą się nie tylko w Warszawie coraz większą popularnością. Świadczą o tym chociażby kajakarze, których możemy obserwować na naszych rzekach już od wiosny. Spływ kajakowy po Pilicy to niedroga i bezpieczna, a jednak wciąż ekscytująca atrakcja dla całej rodziny.

Spływy kajakowe po Pilicy 60km od Warszawy Wesołej

Znajdujemy się zaledwie 60km od Warszawy, w miejscowości Warka, położonej nad malowniczą rzeką Pilicą. Zarówno Pilica jak i zachwycająca okoliczna przyroda zachęcają do aktywnego wypoczynku, ponieważ jest to jeden z najatrakcyjniejszych szlaków wodnych tego regionu, kryjący w sobie wiele historyczno-przyrodniczych ciekawostek. Zapraszamy na naszą stronę http://splywywarka.pl/

Spływy kajakowe Warka

Firma oferuje spływy kajakowe Pilicą wynajem stabilnych i wygodnych kajaków. Gwarantujemy przewóz uczestników wyprawy do miejsca docelowego jak i transport bagażu. Podane ceny kajaków obowiązują w weekendy w okresie letnim; przy większej ilości kajaków oraz w dni powszednie i poza sezonem letnim oferujemy atrakcyjne rabaty ustalane indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru trasy oraz organizacji dodatkowych atrakcji.