Sklep medyczny showroom nowe miejsce na mapie Warszawy Puławska 324

Jesteśmy nowym sklepem medycznym i wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Sklep medyczny showroom mieści się przy ulicy Puławskiej 324. W swojej ofercie posiadamy specjalistyczny sprzęt ortopedyczny oraz rehabilitacyjny.

Tu klient może czuć się komfortowo, obejrzeć wybrany przez siebie sprzęt, przymierzyć i przetestować go na dużej 200-metrowej przestrzeni pozbawionej jakichkolwiek barier architektonicznych. Naszym klientom możemy na miejscu stacjonarnie zaprezentować szereg działających rozwiązań służących likwidacji barier, takich jak: podnośniki jezdne, ścienne, sufitowe, schodołazy, łóżka rehabilitacyjne oraz wiele innych udogodnień mających na celu poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów.

W Reha-Max do dyspozycji klientów mamy strefę specjalistycznego pomiaru wybranego sprzętu. Nasz wykwalifikowany personel pomoże również w formalnościach dotyczących zdobycia środków na jego zakup. Każdej osobie, która zechce nas odwiedzić zapewniamy przestronny parking oraz strefę na otwartej przestrzeni do testowania wózków.

W swojej ofercie posiadamy wózki inwalidzkie ręczne, aktywne, specjalne, dziecięce, elektryczne, skutery elektryczne, urządzenia, które pozwalają na samodzielne funkcjonowanie. W naszym salonie można zaopatrzyć się również w ortezy, stabilizatory, kule, balkoniki, rowery trójkołowe, rotory, pionizatory, krzesła prysznicowe oraz wiele innych produktów.

ZAPRASZAMY!
https://reha-max.pl/ | tel: 797 770 336