Uwaga! Przeglądasz ogłoszenie, które już wygasło.

Przedszkole Jacek i Agatka w Wesołej - są jeszcze wolne miejsca

Przedszkole ,,Jacek i Agatka” to nowe dwujęzyczne (polski/angielski) przedszkole w Wesołej dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat przeznaczone dla niewielkiej grupy dzieci - 20 osób ( dwie grupy wiekowe po 10 dzieci) Przedszkole mieści się w domu z ogrodem usytuowanym wśród zieleni niedaleko Urzędu Miasta Dzielnicy Wesoła przy ulicy Godebskiego 2. Na terenie mieści się bezpieczny plac zabaw, który jest pod stałym nadzorem kamer. Również sale są objęte wewnętrznym monitoringiem z możliwością podglądu przez internet.

Naszym celem jest wszechstronny rozwój dziecka i jego osobowości oraz zapewnienie od najmłodszych lat nauki języka obcego. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewni indywidualne podejście, pełne bezpieczeństwo i dobrą adaptację w nowym środowisku. Poprzez różnorodne zajęcia programowe i dobrą zabawę przygotujemy dzieci do dobrego startu w szkole. Przedszkole ma profil dwujęzyczny z nauką języka angielskiego codziennie. Zapewniamy dzieciom całodzienne zdrowe żywienie jak również diety dla dzieci alergicznych. W ofercie przedszkola dzieci mają zapewnione bezpłatne konsultacje medyczne lekarza pediatry neurologa. W rozwiązywaniu trudności wychowawczych rodzice mogą liczyć na pomoc doświadczonego pedagoga i psychologa. Przedszkole zapewnia dzieciom systematyczne zajęcia logopedyczne pod opieką wykwalifikowanego logopedy. Nad całością programową czuwa wieloletni dyrektor przedszkola ,,Pod Dębami” Elżbieta Nowosielska.

Zapraszam zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi do obejrzenia naszego przedszkola oraz na spotkanie z kadrą pedagogiczną. Numer telefonu 697 727 473
ZAPRASZAMY!!!!

Anna Kuczyńska
właściciel przedszkola