Uwaga! Przeglądasz ogłoszenie, które już wygasło.

NEFRA 6miesięczna piękna suczka szuka domu z innym psem - adopcja

Nefra jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i zabezpieczona przeciw pchłom i kleszczom. Została odłowiona kilka miesięcy temu jako zupełnie dziki, malutki szczeniak.
Od tego czasu przebywa w domu tymczasowym Fundacji Mikropsy, gdzie nauczyła się podstawowych zasad życia oraz zaufania do człowieka..
Ta urocza, młodziutka (ma ok 6 miesięcy) suczka, która wyrośnie na małą psinkę. Nefra ma w sobie niezaprzeczalny dar zjednywania sobie psiej przyjaźni.

Swoją szczenięcą radością zaraża inne psiaki. Lubią ją wszystkie psy: duże i małe, szalone i lękliwe, ekstrawertyczne i subtelne i ciche.

Mieszkanie z innymi psami i liczne spotkania w psim towarzystwie pozwoliły obecnym opiekunom Nefry poznać ją jako niezawodną psią kumpelę. Słowem, jeśli myślisz o drugim psie, a martwisz się, czy Twój pupil się dogada z nowym towarzyszem – przestań się martwić i adoptuj Nefrę.

Szukamy dla Nefry domu na terenie Warszawy i najbliższych okolic, chętnie domu z ogrodem, ale Nefra musi mieszkać w domu, przytulona do psiaka rezydenta na kanapie. Na zdjęciu ze swoją mamą, Gracją, marzeniem byłby wspólny dom dla nich....

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, w której ważnym punktem będzie zobowiązanie do sterylizacji suni po osiągnięciu przez nią dojrzałości płciowej.

Nefra przebywa w mikropsiejskim domu tymczasowym ale firmuje ją PIES NA ZAKRĘCIE.