Komfortowe 3-pok.mieszkanie z duszą w Starej Milosnej/Osiedle Akacjowa

Wynajmiemy piękne, przytulne, jasne mieszkanie z bardzo dobrą energią na zielonym i spokojnym osiedlu Akacjowa w Starej Miłosnej, przy ulicy Dworkowej.

Otoczenie jest wspaniałe, kameralne, zwłaszcza wiosną i latem, kiedy cały ogrom zieleni budzi się do życia i kwitną akacje tak pachnące, że nie potrzeba żadnych innych atrakcji.

Mieszkanie jest dwupoziomowe i składa się z kuchni z dostępem do salonu, dużego hallu, łazienki z prysznicem, przytulnej sypialni , pomieszczenia gospodarczego i przestrzennego tarasu z widokiem na zieleń na dole oraz sypialni z garderobą, piękną łazienką i oddzielna pralnią na górze, jak również miejscem na podręczną biblioteczkę.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane, ale istnieje możliwość usunięcia części mebli, jeśli wynajmujący dysponują swoimi (kwestia do ustalenia). Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym oraz dodatkowe miejsce parkingowe na terenie osiedla.

Poszukujemy lokatora/lokatorów, którzy pragną mieszkać w dobrym , spokojnym i przytulnym mieszkaniu i którzy dbają o miejsce, w którym mieszkają oraz szanują czyjąś własność - choć zależy nam na tym, żeby poczuli się tu, jak u siebie.

Mieszkanie spodoba się osobom, które znają okolicę i samo osiedle, starszym i młodszym. Kwestię posiadania zwierząt w mieszkaniu pozostawiamy do dyskusji (w pierwszej kolejności rozważymy osoby, które mieszkają bez zwierząt), nie tolerujemy natomiast palenia papierosów w pomieszczeniach.

W przypadku zainteresowania, zapraszamy do wizyty na żywo i bezpośredniej rozmowy w najbliższą niedzielę 27 stycznia 2019 po uprzednim umówieniu się.

Czynsz 3000 do negocjacji, w cenę wliczony czynsz, dodatkowo media (gaz, prąd, internet).
Kaucja 5000 (do uzgodnienia)

Informacje pod nr 606 676 224 (w godz.8-16 utrudniony kontakt, prośba o sms) lub mailowo: e-mika7777@gazeta.pl

Formularz kontaktowy