Dom pod Warszawą w pięknych okolicznościach przyrody (Malcanów, gm. Wiązowna)

Sprzedam przestronny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem o łącznej powierzchni 190m2 w miejscowości Malcanów w gminie Wiązowna.

Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1500 m2 w pięknych okolicznościach przyrody pomiędzy dwoma lasami, na terenie parku krajobrazowego rzeki Świder w jej najatrakcyjniejszym nurcie.

Atrakcyjna nieruchomość znajduje się w odległości 32 km do ścisłego centrum Warszawy oraz 15 km
do jej granic. W okolicy szkoła podstawowa, przedszkole i przystanek autobusowy.
Atutem jest niedaleka odległość (8 km) do budowanej obwodnicy południowej Warszawy oraz do nowej trasy w kierunku Lublina (5 km).

Jasny i przytulny dom został wybudowany w 2012 roku. Wykończony w wysokim standardzie, pod klucz.

Opis nieruchomości:
Media:
prąd, woda, szambo.
Na parterze: łazienka, kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, pokój, kotłownia, wiatrołap, garaż.
Na górze: 4 pokoje i łazienka.
Balkony i tarasy o łącznej powierzchni 18m2 wyłożone gresem, z barierkami konstrukcji stalowo-drewnianej. Na
podłogach drzewo egzotyczne oraz jesion, schody jesionowe, w kuchni marmur, tawertyn oraz onyx. Schody jesionowe. Kotłownia wyposażona w piec na eko-groszek, miał, pellet oraz drewno. Ogrzewanie: kaloryfery co oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchni.

Z domu wyjście na bardzo przestronny taras o powierzchni 30m2, który jest idealnym miejscem do wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi i rodziną.

Nieruchomość jest ładnie ogrodzona, posiada elegancką bramę wjazdową, podjazd wyłożony kostką brukową. Podjazd i parking na 2 samochody, obok przygotowana wylewka pod budynek gospodarczy 40 m. kw.

Piękna prostokątna działka zagospodarowana jest licznymi drzewkami z tujami i jałowcami. Stanowi ona Doskonałe miejsce do wypoczynku po pracy, do zabawy dla dzieci i jest miejscem na plac zabaw, piaskownice, trampolinę, huśtawkę czy basen.

Jest możliwość zakupu tej nieruchomości z działką 3000 m2 za 890 000 zł.

Piękne położenie, funkcjonalny dom oraz solidność jego wykonania będą stanowiły satysfakcję z dobrego wyboru. A cicha i piękna okolica oraz czyste powietrze tworząc to miejsce idealne do mieszkania.

To może być Twój przyszły dom. Zapraszam do kontaktu.