Kandydaci Tak Wesoła 2018 dla okręgu nr 4 - Stara Miłosna Wschód

 1. Joanna Januszewska-Miśków

  Joanna Januszewska-Miśków

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Joanna Januszewska-Miśków – Radna Dzielnicy Wesoła w kadencji 2014-2018, społeczniczka, bezpartyjna, od 20 lat mieszkanka Starej Miłosny. Z wykształcenia geograf i ekonomista (Finanse i Bankowość SGH). Od 2007 roku aktywna działaczka i wieloletnia wiceprezes Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna (obecnie Sąsiedzi dla Wesołej), współzałożycielka i wieloletnia redaktor naczelna Wesołej Gazetki Sąsiedzkiej, współorganizatorka wielu imprez i akcji na terenie dzielnicy (m.in. Sąsiedzka Paczka, kiermasze świąteczne, dzień sąsiada, bale sąsiedzkie i inne).

 2. Wojciech Mastalski

  Wojciech Mastalski

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Drogie sąsiadki i sąsiedzi z Wesołej. Jestem kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców „TAK Wesoła 2018” w okręgu numer 4 (wschodnia część Starej Miłosnej) z miejsca numer 2. Jak niektórym z was wiadomo, od wielu lat jestem związany z działalnością publiczną w naszej dzielnicy. W latach 2015-2017 pełniłem funkcję Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wesoła, a po skończonej kadencji objąłem stanowisko opiekuna tejże rady.

 3. Dorota Wrońska

  Dorota Wrońska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Z wykształcenia biolog (mgr UW) z zawodu popularyzatorka nauki, animatorka warsztatów „Nornik Łąking”, prezeska Fundacji Działań Lokalnych Pobliża. Od dwudziestu lat zaangażowana w działania społecznościowe w Wesołej. Będę radną od spraw powietrza, wody, hałasu i uciążliwych zwierząt, bo na tym się znam.

 4. Piotr Resiak

  Piotr Resiak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Mieszkaniec dzielnicy Wesoła - osiedla Stara Miłosna od 2001 roku. Żonaty, dwójka dzieci w wieku szkolnym. Z wykształcenia technik transportu, zawodowo związany ze sprzedażą, natomiast z pasji hodowca psów rasowych. Na co dzień zabiegany tata dwójki dzieci, aktywny – rower, spacery, trenuję również judo.Pasją tą zaraziłem swoje dzieci, które od kilku lat trenują w klubie Judo Fight Club Wesoła, gdzie z powodzeniem reprezentują naszą gminę w turniejach krajowych i międzynarodowych. Bezpartyjny.

 5. Olga Miłaszewska

  Olga Miłaszewska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Zawód: aktorka a także właścicielka firmy Dom Produkcyjny Order Media. Zainteresowania: antropologia kulturowa. Zajmuje się pomocą niepełnosprawnym, zaangażowana w likwidowanie barier architektonicznych. Członek Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego na rok 2016.

 6. Krzysztof Grzegorek

  Krzysztof Grzegorek

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Nazywam się Krzysztof Grzegorek i mam 72 lata. Mam żonę, dwóch synów i pięcioro wnuków. Od 27 lat jestem mieszkańcem dzielnicy Wesoła . Nie należę i nie należałem do partii politycznych. Całe swoje życie zawodowe poświęciłem pracy w sporcie szermierczym. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przeszedłem wszystkie szczeble awansu trenerskiego. Aktualnie posiadam tytuł trenera klasy mistrzowskiej, fechmistrza szermierki.

 7. Karolina Purchalak

  Karolina Purchalak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Szanowni Państwo, Nazywam się Karolina Purchalak (do niedawna Zawadzka). Obecnie pełnię najważniejsze role w życiu – jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwuletniej Bianki. Od ponad 12 lat prowadzę animacje i warsztaty dla dzieci i dorosłych. Skończyłam fotografię oraz dziennikarstwo i komunikację medialną, a w ubiegłym roku – hobbistycznie, krawiecki kurs zawodowy.