Kandydaci Prawo i Sprawiedliwość dla okręgu nr 4 - Stara Miłosna Wschód

 1. Mateusz Jasiński

  Mateusz Jasiński

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mateusz Jasiński- mieszkaniec Wesołej od 20 lat. Absolwent prawa na Queen Mary University of London. Specjalista od transakcji M&A oraz praw człowieka. W swojej pracy cechuje się rzetelnością, odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Każdą wolną chwilę spędza ze swoim 6 letnim synem, którego uczy matematyki, języka angielskiego i pływania. Posiada ambitną wizję rozwoju Wesołej, jako dzielnicy nowoczesnej, przyjaznej i bezpiecznej. W swoich działaniach kieruje się mottem: "bo trzeba myśleć globalnie, ale działać lokalnie".

 2. Anna Kęzik

  Anna Kęzik

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Anna Kęzik - 38 lat. Mężatka i mama dwójki dzieci. Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. Od 12 lat mieszka w Starej Miłosnej. Jest przekonana, że Wesołą stać na więcej! Chciałaby, aby Wesoła była bezpieczną, nowoczesną oraz przyjazną dzielnicą Warszawy i aby wreszcie była postrzegana przez Warszawiaków jako ekskluzywna dzielnica, w której mieszkanie to prestiż dla jej mieszkańców.

 3. Dorota Woźniakowska

  Dorota Woźniakowska

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mieszkanka Starej Miłosnej, mama sześciolatka, ogromna miłośniczka zwierząt. Wesoła, to wyjątkowo dzielnica dla mnie jak i zapewne wszystkich jej mieszkańców.Jednak ma swoje potrzeby, które w miarę możliwość i potrzeb mieszkańców będę się starała spełnić.

 4. Mieczysław Ołdziej

  Mieczysław Ołdziej

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Brał udział w pracach Rady Dzielnicy (Komisja Mieszkaniowa, Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych, Komisja Budżetu i Planowania Przestrzennego). Członek Rady Seniorów Dzielnicy Wesoła oraz Rady Parafialna Parafii św. Hieronima w Wesołej.