Kandydaci dla okręgu nr 4 - Stara Miłosna Wschód

 1. Marcin Jędrzejewski

  Marcin Jędrzejewski

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Mam 51 lat, od porad 20 lat mieszkam w Wesołej, na osiedlu Stora Miłosno. Jestem ojcem trójki wspaniałych dzieci i szczęśliwym mężem. Zawodowo - już od ponad 25 lot jestem przedsiębiorcą, dawniej w branży poligraficznej, od kilku lot w deweloperskiej. Od pięciu kadencji mam zaszczyt reprezentować Państwa sprawy w samorządzie: najpierw w radzie powiatu, potem w Radzie Dzielnicy Wesoła, gdzie od dwóch kadencji pełnię funkcję Przewodniczącego.

 2. Mateusz Jasiński

  Mateusz Jasiński

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mateusz Jasiński- mieszkaniec Wesołej od 20 lat. Absolwent prawa na Queen Mary University of London. Specjalista od transakcji M&A oraz praw człowieka. W swojej pracy cechuje się rzetelnością, odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Każdą wolną chwilę spędza ze swoim 6 letnim synem, którego uczy matematyki, języka angielskiego i pływania. Posiada ambitną wizję rozwoju Wesołej, jako dzielnicy nowoczesnej, przyjaznej i bezpiecznej. W swoich działaniach kieruje się mottem: "bo trzeba myśleć globalnie, ale działać lokalnie".

 3. Karolina Piórkowska
 4. Joanna Januszewska-Miśków

  Joanna Januszewska-Miśków

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Joanna Januszewska-Miśków – Radna Dzielnicy Wesoła w kadencji 2014-2018, społeczniczka, bezpartyjna, od 20 lat mieszkanka Starej Miłosny. Z wykształcenia geograf i ekonomista (Finanse i Bankowość SGH). Od 2007 roku aktywna działaczka i wieloletnia wiceprezes Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna (obecnie Sąsiedzi dla Wesołej), współzałożycielka i wieloletnia redaktor naczelna Wesołej Gazetki Sąsiedzkiej, współorganizatorka wielu imprez i akcji na terenie dzielnicy (m.in. Sąsiedzka Paczka, kiermasze świąteczne, dzień sąsiada, bale sąsiedzkie i inne).

 5. Łukasz Badurek
 6. Wojciech Mastalski

  Wojciech Mastalski

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Drogie sąsiadki i sąsiedzi z Wesołej. Jestem kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców „TAK Wesoła 2018” w okręgu numer 4 (wschodnia część Starej Miłosnej) z miejsca numer 2. Jak niektórym z was wiadomo, od wielu lat jestem związany z działalnością publiczną w naszej dzielnicy. W latach 2015-2017 pełniłem funkcję Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wesoła, a po skończonej kadencji objąłem stanowisko opiekuna tejże rady.

 7. Ewa Tucholska

  Ewa Tucholska

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Ewa Tucholska - doświadczenie i zaangażowanie Wykształcenie: - Jestem absolwentką Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej - Ukończyłam Podyplomowe Studium Pedagogiczne, Studia Podyplomowe z Matematyki oraz Studia Podyplomowe z Zarządzania Oświatą

 8. Anna Kęzik

  Anna Kęzik

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Anna Kęzik - 38 lat. Mężatka i mama dwójki dzieci. Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. Od 12 lat mieszka w Starej Miłosnej. Jest przekonana, że Wesołą stać na więcej! Chciałaby, aby Wesoła była bezpieczną, nowoczesną oraz przyjazną dzielnicą Warszawy i aby wreszcie była postrzegana przez Warszawiaków jako ekskluzywna dzielnica, w której mieszkanie to prestiż dla jej mieszkańców.

 9. Dorota Wrońska

  Dorota Wrońska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Z wykształcenia biolog (mgr UW) z zawodu popularyzatorka nauki, animatorka warsztatów „Nornik Łąking”, prezeska Fundacji Działań Lokalnych Pobliża. Od dwudziestu lat zaangażowana w działania społecznościowe w Wesołej. Będę radną od spraw powietrza, wody, hałasu i uciążliwych zwierząt, bo na tym się znam.

 10. Urszula Kwiecień
 11. Maria Surawska

  Maria Surawska

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Mam 60 lat, jestem mężatką, matką dorosłej córki. Ukończyłam studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, z wykształcenia jestem mgr sztuki - konserwatorem dzieł sztuki. Od 2007 r. prowadzę firmę SURREAL. Pracownia plastyczno integruje społeczność lokalną, wspiera akcje charytatywne, jest miejscem działalności dydaktycznej skierowanej do wszystkich pragnących rozwijać swoje pasję do sztuki.

 12. Małgorzata Bielecka

  Małgorzata Bielecka

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Witam serdecznie jestem mieszkankę Starej Miłosnej od 5 lat z wyboru, spodobało mi się to osiedle ze względu na ludzi - inteligentnych, lubiących sport, rekreację i wydarzenia kulturalne. Jestem mężatka, mam dorosłe usamodzielnione dzieci córkę - inżyniera środowiska i syna - muzyka klasycznego-kontrabasistę. Ukończyłam studia magisterskie w zakresie pedagogiki kulturalno-oświatowej i socjalnej a podyplomowo wiedzę o społeczeństwie i edukację europejską oraz socjoterapię.

 13. Piotr Resiak

  Piotr Resiak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Mieszkaniec dzielnicy Wesoła - osiedla Stara Miłosna od 2001 roku. Żonaty, dwójka dzieci w wieku szkolnym. Z wykształcenia technik transportu, zawodowo związany ze sprzedażą, natomiast z pasji hodowca psów rasowych. Na co dzień zabiegany tata dwójki dzieci, aktywny – rower, spacery, trenuję również judo.Pasją tą zaraziłem swoje dzieci, które od kilku lat trenują w klubie Judo Fight Club Wesoła, gdzie z powodzeniem reprezentują naszą gminę w turniejach krajowych i międzynarodowych. Bezpartyjny.

 14. Dorota Woźniakowska

  Dorota Woźniakowska

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mieszkanka Starej Miłosnej, mama sześciolatka, ogromna miłośniczka zwierząt. Wesoła, to wyjątkowo dzielnica dla mnie jak i zapewne wszystkich jej mieszkańców.Jednak ma swoje potrzeby, które w miarę możliwość i potrzeb mieszkańców będę się starała spełnić.

 15. Magdalena Jasik

  Magdalena Jasik

  Komitet Wyborczy Wyborców Sąsiedzi Dla Wesołej - Ruchy Miejskie

  Magdalena Jasik - lat 42, nauczycielka wychowania przedszkolnego, z zamiłowania wizażystka. Jestem rodowitą mieszkanką Starej Miłosny. W obecnej chwili uzupełniam wykształcenie na technika kosmetologii.

 16. Michał Grabiński
 17. Olga Miłaszewska

  Olga Miłaszewska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Zawód: aktorka a także właścicielka firmy Dom Produkcyjny Order Media. Zainteresowania: antropologia kulturowa. Zajmuje się pomocą niepełnosprawnym, zaangażowana w likwidowanie barier architektonicznych. Członek Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego na rok 2016.

 18. Arkadiusz Ciupak

  Arkadiusz Ciupak

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Społecznik, lekarz, mieszkaniec, sąsiad Związany z Osiedlem Stara Miłosna od blisko 20 lat. Przewodniczący Rady Społecznej Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wesoła. Radny Dzielnicy Wesoła w latach 2010-2014, przewodniczył pracy Komisji Bezpieczeństwa, Ochrony Środowiska, Zdrowia i Spraw Społecznych.

 19. Mieczysław Ołdziej

  Mieczysław Ołdziej

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Brał udział w pracach Rady Dzielnicy (Komisja Mieszkaniowa, Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych, Komisja Budżetu i Planowania Przestrzennego). Członek Rady Seniorów Dzielnicy Wesoła oraz Rady Parafialna Parafii św. Hieronima w Wesołej.

 20. Bernard Zakrzewski

  Bernard Zakrzewski

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Jestem studentem na Uniwersytecie Warszawskim. Ze Starą Miłosną związany jestem od urodzenia. Tutaj wychowałem i uczyłem, a także zawiązałem wiele i przyjaźni, dlatego chciałbym zrobić coś więcej dla naszej Dzielnicy. Działalność na rzecz mieszkańców zacząłem wiele lat temu. Byłem aktywnym członkiem Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wesoła, z którą tworzyłem wiele projektów jak np Rock On. Od 11 lat jestem harcerzem z 44 WDH-y „Stanica" i współorganizuję wyjazdy oraz kursy dla dzieci i młodzieży z wesołej oraz okolicznych miejscowości.

 21. Krzysztof Grzegorek

  Krzysztof Grzegorek

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Nazywam się Krzysztof Grzegorek i mam 72 lata. Mam żonę, dwóch synów i pięcioro wnuków. Od 27 lat jestem mieszkańcem dzielnicy Wesoła . Nie należę i nie należałem do partii politycznych. Całe swoje życie zawodowe poświęciłem pracy w sporcie szermierczym. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przeszedłem wszystkie szczeble awansu trenerskiego. Aktualnie posiadam tytuł trenera klasy mistrzowskiej, fechmistrza szermierki.

 22. Joanna Konopko-Kowalska
 23. Tomasz Mikołajczuk
 24. Karolina Purchalak

  Karolina Purchalak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Szanowni Państwo, Nazywam się Karolina Purchalak (do niedawna Zawadzka). Obecnie pełnię najważniejsze role w życiu – jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwuletniej Bianki. Od ponad 12 lat prowadzę animacje i warsztaty dla dzieci i dorosłych. Skończyłam fotografię oraz dziennikarstwo i komunikację medialną, a w ubiegłym roku – hobbistycznie, krawiecki kurs zawodowy.

 25. Adam Feliński

  Adam Feliński

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Wykładowca akademicki, z wykształcenia anglista, socjolog ekonomii. W ostatnich latach w Starej Miłośnie walczy o wyprowadzenie ruchu tranzytowego z ulic lokalnych na trasy główne, budowę infrastruktury drogowej, poprawę czystości lasów, a także rozwiązanie problemu smogu.