Kandydaci Tak Wesoła 2018 dla okręgu nr 3 - Stara Miłosna Zachód

 1. Krzysztof Kacprzak

  Krzysztof Kacprzak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Lat 59. Absolwent Wydziału Mechanicznego - Technologicznego Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 1999-2002 radny Rady Dzielnicy Stara Miłosna w mieście Wesoła. W latach 2004-2006 członek Rady Społecznej SZPZLO w Wesołej. Od 2006 roku Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wesoła. Mieszkaniec Starej Miłosny od 28 lat. Bezpartyjny.

 2. Hubert Zieliński

  Hubert Zieliński

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  26 lat, z wykształcenia magister geografii, z zamiłowania społecznik, z pasji turysta. Nie lubi się nudzić, w tym roku przebiegł maraton, wszedł na Olimp i zamierza zdobyć Koronę Gór Polski. Od lat związanym z wesołowskim harcerstwem, aktualnie szczepowy szczepu 44 MDHiZ. Animator dla dzielnicy Wesoła w ramach projektu Warszawa Lokalnie. Od pięciu lat członek Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, w ramach której prowadzi Doraźny Zespół Tematyczny do spraw Miejsca Aktywności Lokalnej.

 3. Natalia Olesińska

  Natalia Olesińska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Natalia Olesińska - magister wychowania fizycznego, instruktor sportu jeździectwa, licencjowany lonżujący. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Europy (IV miejsce) i Mistrzostw Świata (V miejsce), zajmująca czołowe miejsca na Zawodach Międzynarodowych, wielokrotna Mistrzyni Polski w Woltyżerce. Doświadczona zawodniczka będąca w Kadrze narodowej Polski w latach 1998-2000.

 4. Ewa Greszta

  Ewa Greszta

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Ewa Greszta - lat 44, mieszkanka Starej Miłosny od 10 lat. Licencjonowany Zarządca Nieruchomości i Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu z terenu Wesołej, Wawra i Sulejówka dobrze zorientowana w lokalnych wyzwaniach i problemach związanych z komunikacją oraz infrastrukturą dzielnicy.

 5. Adam Ciećwierz

  Adam Ciećwierz

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Adam Ciećwierz – 37 lat, żonaty, dwóch synów. Magister nauk politycznych, absolwent studiów varsavianistycznych Instytutu Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Wiceprezes Oddziału PTTK im. M.E. Andriollego. Wiceprezes Fundacji Działalności Lokalnej „Pobliża”. Autor wielu publikacji, w tym książek i artykułów prasowych oraz organizator konferencji, wystaw i akcji propagujących historię, dziedzictwo kulturowe i rozwój aglomeracji warszawskiej, w tym w szczególności dzielnic Wesoła i Wawer oraz gmin Powiatu Otwockiego.

 6. Zygmunt Pawlina

  Zygmunt Pawlina

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Zygmunt Pawlina, lat 54. Prawnik z wykształcenia. Oficer antyterrorysta i przedsiębiorca. Mieszkaniec Starej Miłosnej od 25 lat dla której przepracował 1500 godzin społecznie. Poprawić jakość życia i bezpieczeństwo mieszkańców osiedla to podstawowe cele. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Honor i pracowitość w jednym.

 7. Hanna Bąbik

  Hanna Bąbik

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Mieszkanka osiedla Stara Miłosna od 28 lat, działaczka społeczna, radna dzielnicy Wesoła w latach 2010-2018, bezpartyjna. Filolog, tłumaczka języka francuskiego. Wiceprezeska Fundacji Działań Lokalnych POBLIŻA. 62 lata. Wiceprzewodnicząca i przewodnicząca Komisji Mieszkaniowej, zaangażowana w prace Komisji Infrastruktury, Budżetu i Planowania Przestrzennego, Oświaty, Kultury i Sportu.