Kandydaci Prawo i Sprawiedliwość dla okręgu nr 3 - Stara Miłosna Zachód

 1. Ewa Kazanecka

  Ewa Kazanecka

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Ewa Kazanecka, ekonomista, ukończyła studia magisterskie w WSHiP im Łazarskiego w Warszawie o kierunku finanse i bankowość, a także studia podyplomowe w SGH w Warszawie o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od początku pracy zawodowej związana z bankowością, gdzie zaczynała jako stażysta, następnie doradca klienta, przez ponad 11 lat była Dyrektorem Oddziału. Obecnie pracownik centrali banku.

 2. Maria Szyszko

  Maria Szyszko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Swoje życie związałam z Wesołą - od 22 lat mieszkam z rodziną w Starej Miłosnej. Jestem bezpartyjna. Z wykształcenia jestem geografem (UW). 2 lata temu objęłam mandat radnej Dzielnicy Wesoła. W swoich interpelacjach kierowałam się szeroko pojętym bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców.

 3. Krzysztof Krawczyk

  Krzysztof Krawczyk

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Ja Krzysztof Krawczyk, mąż Anny, ojciec Jakuba i Marii-Magdaleny, dziadek Alexandra i Zuzanny, Rycerz Zakonu Jana Pawła II, - proszę o GŁOS. Chcę, by Stara Miłosna była nowoczesną i ekskluzywną dzielnicą: - by przeorganizowano trasy komunikacji miejskiej tak, by każdy z nas miał wygodne połączenie do dworców kolejowych i lotniczych. - by został uporządkowany teren wokół Kanału Wawerskiego tak, byśmy mogli posiadać funkcjonalną ścieżkę spacerową i rekreacyjną. - by każda ulica Starej Miłosnej była oświetlona i uzbrojona w kanalizację deszczową. - by nasza dzielnica była bezpieczna.

 4. Sylwester Gańko

  Sylwester Gańko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mam 29 lat, mieszkam w Wesołej. Studiowałem Prawo i Politologię (Studia Magisterskie) oraz ukończyłem studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłem także wiele kursów z zarządzania i polityki w Samorządzie Terytorialnym. Zarządzanie i podejmowanie słusznych decyzji nie jest mi obce, od 6 lat prowadzę z powodzeniem działalność gospodarczą , gdzie zatrudniam wielu pracowników. Ponadto interesuję się medycyną i historią, systematycznie również gram amatorsko w siatkówkę oraz uwielbiam biegać i pływać.

 5. Dawid Korczyński

  Dawid Korczyński

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Fundacji Politechniki Lubelskiej wraz z Uniwersytetem Illinois w kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dorosłych już dzieci, miłośnik podróży, fotografii i biegania.