Kandydaci dla okręgu Stara Miłosna Zachód (obwód nr 1008)

Numer obwodu:1008
Siedziba obwodowej komisji wyborczej:Szkoła Podstawowa nr 353
Adres:ul. Cieplarniana 23 Stara Miłosna
Dostępny dla osób niepełnosprawnych:Tak
Liczba kandydatów:28
 1. Magdalena Jędrzejewska-Pyrzanowska
 2. Krzysztof Kacprzak

  Krzysztof Kacprzak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Lat 59. Absolwent Wydziału Mechanicznego - Technologicznego Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 1999-2002 radny Rady Dzielnicy Stara Miłosna w mieście Wesoła. W latach 2004-2006 członek Rady Społecznej SZPZLO w Wesołej. Od 2006 roku Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wesoła. Mieszkaniec Starej Miłosny od 28 lat. Bezpartyjny.

 3. Ewa Kazanecka

  Ewa Kazanecka

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Ewa Kazanecka, ekonomista, ukończyła studia magisterskie w WSHiP im Łazarskiego w Warszawie o kierunku finanse i bankowość, a także studia podyplomowe w SGH w Warszawie o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od początku pracy zawodowej związana z bankowością, gdzie zaczynała jako stażysta, następnie doradca klienta, przez ponad 11 lat była Dyrektorem Oddziału. Obecnie pracownik centrali banku.

 4. Marian Mahor

  Marian Mahor

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Od 12 lat pracuję w samorządzie jako zastępca burmistrza ds. społecznych w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy: Z Wesołą, a ściślej ze Starą Miłosną związany jestem już blisko ćwierć wieku. Tutaj założyłem rodzinę, do tutejszych szkół uczęszczały moje dorosłe dzisiaj dzieci: Joanna i Maks. Przez kilka lat byłem społecznym wiceprezesem Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna oraz wiceprezesem stowarzyszenia sportowego KS Wesoła. Jestem aktualnym przewodniczącym Koła PO RP Wesoła.

 5. Paulina Janeczek

  Paulina Janeczek

  Komitet Wyborczy Wyborców Sąsiedzi Dla Wesołej - Ruchy Miejskie

  Od prawie 30 lat jestem mieszkanką Starej Miłosnej. Z wykształcenia jestem magistrem bezpieczeństwa cywilnego SGSP, zarządcą nieruchomościami po SGGW oraz menedżerem po Wydziale Zarządzania UW. Na co dzień pracuję w Wodociągach Warszawskich gdzie już 8 lat zajmuję się inwestycjami, remontami oraz modernizacjami od etapu planowania, pozyskiwania środków i decyzji administracyjnych, aż do etapu oddania obiektu do użytkowania po realizacji.

 6. Maria Szyszko

  Maria Szyszko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Swoje życie związałam z Wesołą - od 22 lat mieszkam z rodziną w Starej Miłosnej. Jestem bezpartyjna. Z wykształcenia jestem geografem (UW). 2 lata temu objęłam mandat radnej Dzielnicy Wesoła. W swoich interpelacjach kierowałam się szeroko pojętym bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców.

 7. Katarzyna Zakrzewska

  Katarzyna Zakrzewska

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  W Starej Miłośnie mieszkom od 25 lat i od samego początku angażuję się w życie społeczne naszego osiedla i dzielnicy. Od pierwszych wyborów, które wygrałam w 1998 roku wiele się zmieniło w naszym sąsiedztwie. Pamiętam początki i niedogodności, z którymi wszyscy mieszkańcy musieli się zmagać, płyty betonowe zamiast asfaltowych jezdni, ziemiste pobocza zamiast chodników z kostki, nie mówiąc, już o sklepach czy komunikacji miejskiej. To już za nami. Teraz Stara Miłosna nie przypomina już tamtej sprzed lat.

 8. Hubert Zieliński

  Hubert Zieliński

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  26 lat, z wykształcenia magister geografii, z zamiłowania społecznik, z pasji turysta. Nie lubi się nudzić, w tym roku przebiegł maraton, wszedł na Olimp i zamierza zdobyć Koronę Gór Polski. Od lat związanym z wesołowskim harcerstwem, aktualnie szczepowy szczepu 44 MDHiZ. Animator dla dzielnicy Wesoła w ramach projektu Warszawa Lokalnie. Od pięciu lat członek Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, w ramach której prowadzi Doraźny Zespół Tematyczny do spraw Miejsca Aktywności Lokalnej.

 9. Katarzyna Słuszniak-Marciniak
 10. Monika Piasecka

  Monika Piasecka

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Przedsiębiorca z sukcesami, ekspert podatkowy, działaczka obywatelska, aktywistka grupy miłośników Wesołej, matka i żona. Na co dzień zarządza zespołem księgowych, udziela się charytatywnie i społecznie. Swoje doświadczenie chce wykorzystać w Komisji Rewizyjnej, Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Oświaty Kultury i Sportu. Dla dobra Wesołej – naszego, wspólnego domu.

 11. Natalia Olesińska

  Natalia Olesińska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Natalia Olesińska - magister wychowania fizycznego, instruktor sportu jeździectwa, licencjowany lonżujący. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Europy (IV miejsce) i Mistrzostw Świata (V miejsce), zajmująca czołowe miejsca na Zawodach Międzynarodowych, wielokrotna Mistrzyni Polski w Woltyżerce. Doświadczona zawodniczka będąca w Kadrze narodowej Polski w latach 1998-2000.

 12. Ewa Walczuk

  Ewa Walczuk

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Nazywam się Ewa Anna walczak. Jestem absolwentkę Wydziału Pedagogicznego i Polonistycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Moje hobby to podróżowanie, czytanie książek, praca w ogrodzie. Z powołania i zamiłowana jestem nauczycielką, pracuję z dziećmi w młodszym wieku szkolnym, od 22 lat w Szkole Podstawowej nr 173 w Warszawie, od ponad 6 lat jako wicedyrektor szkoły. Moja praca, to również codzienny kontakt z ludźmi w różnym wieku: dziećmi, rodzicami i dziadkami moich uczniów.

 13. Krzysztof Krawczyk

  Krzysztof Krawczyk

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Ja Krzysztof Krawczyk, mąż Anny, ojciec Jakuba i Marii-Magdaleny, dziadek Alexandra i Zuzanny, Rycerz Zakonu Jana Pawła II, - proszę o GŁOS. Chcę, by Stara Miłosna była nowoczesną i ekskluzywną dzielnicą: - by przeorganizowano trasy komunikacji miejskiej tak, by każdy z nas miał wygodne połączenie do dworców kolejowych i lotniczych. - by został uporządkowany teren wokół Kanału Wawerskiego tak, byśmy mogli posiadać funkcjonalną ścieżkę spacerową i rekreacyjną. - by każda ulica Starej Miłosnej była oświetlona i uzbrojona w kanalizację deszczową. - by nasza dzielnica była bezpieczna.

 14. Przemysław Urban
 15. Ewa Greszta

  Ewa Greszta

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Ewa Greszta - lat 44, mieszkanka Starej Miłosny od 10 lat. Licencjonowany Zarządca Nieruchomości i Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu z terenu Wesołej, Wawra i Sulejówka dobrze zorientowana w lokalnych wyzwaniach i problemach związanych z komunikacją oraz infrastrukturą dzielnicy.

 16. Dariusz Dźwigała
 17. Adam Ciećwierz

  Adam Ciećwierz

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Adam Ciećwierz – 37 lat, żonaty, dwóch synów. Magister nauk politycznych, absolwent studiów varsavianistycznych Instytutu Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Wiceprezes Oddziału PTTK im. M.E. Andriollego. Wiceprezes Fundacji Działalności Lokalnej „Pobliża”. Autor wielu publikacji, w tym książek i artykułów prasowych oraz organizator konferencji, wystaw i akcji propagujących historię, dziedzictwo kulturowe i rozwój aglomeracji warszawskiej, w tym w szczególności dzielnic Wesoła i Wawer oraz gmin Powiatu Otwockiego.

 18. Jan Piłczyński

  Jan Piłczyński

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Jestem absolwentem miejscowej Szkoły Podstawowej nr 173 oraz Gimnazjum nr 119. Ukończyłem XI LO im. Mikołaja Raja w Warszawie. Po liceum kontynuowałem naukę na Uniwersytecie Warszawskim. W 2017 r. zdobyłem dyplom licencjata politologii ze specjalizacją administracja samorządowa, a obecnie jestem studentem 4. roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji UW. Studia zawsze łączyłem z dodatkową aktywnością oraz procą.

 19. Sylwester Gańko

  Sylwester Gańko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mam 29 lat, mieszkam w Wesołej. Studiowałem Prawo i Politologię (Studia Magisterskie) oraz ukończyłem studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłem także wiele kursów z zarządzania i polityki w Samorządzie Terytorialnym. Zarządzanie i podejmowanie słusznych decyzji nie jest mi obce, od 6 lat prowadzę z powodzeniem działalność gospodarczą , gdzie zatrudniam wielu pracowników. Ponadto interesuję się medycyną i historią, systematycznie również gram amatorsko w siatkówkę oraz uwielbiam biegać i pływać.

 20. Joanna Maciąg
 21. Marek Bielecki

  Marek Bielecki

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Witam serdecznie. Jestem warszawiakiem od pokoleń, mam 56 lat, żonaty, dwoje dzieci. W Starej Miłosnej mieszkom od 2013 roku. Posiadam wyższe wykształcenie, jestem absolwentem Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Pracuję jako Inżynier Wsparcia Technicznego w niemieckim koncernie Villeroy&Boch.

 22. Zygmunt Pawlina

  Zygmunt Pawlina

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Zygmunt Pawlina, lat 54. Prawnik z wykształcenia. Oficer antyterrorysta i przedsiębiorca. Mieszkaniec Starej Miłosnej od 25 lat dla której przepracował 1500 godzin społecznie. Poprawić jakość życia i bezpieczeństwo mieszkańców osiedla to podstawowe cele. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Honor i pracowitość w jednym.

 23. Hanna Bąbik

  Hanna Bąbik

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Mieszkanka osiedla Stara Miłosna od 28 lat, działaczka społeczna, radna dzielnicy Wesoła w latach 2010-2018, bezpartyjna. Filolog, tłumaczka języka francuskiego. Wiceprezeska Fundacji Działań Lokalnych POBLIŻA. 62 lata. Wiceprzewodnicząca i przewodnicząca Komisji Mieszkaniowej, zaangażowana w prace Komisji Infrastruktury, Budżetu i Planowania Przestrzennego, Oświaty, Kultury i Sportu.

 24. Anna Kozłowska

  Anna Kozłowska

  Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.nowoczesna Koalicja Obywatelska

  Witam Państwa Mam 53 lata, jestem mężatką, mam troje dorosłych dzieci. W Wesołej - Starej Miłośnie mieszkam od urodzenia. Studiowałam historię na Uniwersytecie Warszawskim a także etonomię i informatykę w PWSBiA w Warszawie. Pracuję jako kierownik administracyjny i skarbnik w Klubie Sportowym „Wesoła". Nie należę do żadnej partu politycznej. Przez kilkanaście lot brałam udział w pracach Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej 173. Współorganizowałam wiele działań charytatywnych i inicjatyw społecznych.

 25. Dawid Korczyński

  Dawid Korczyński

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Fundacji Politechniki Lubelskiej wraz z Uniwersytetem Illinois w kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dorosłych już dzieci, miłośnik podróży, fotografii i biegania.

 26. Przemysław Jesionkiewicz