Kandydaci Prawo i Sprawiedliwość dla okręgu nr 2 - Grzybowa, Zielona, Groszówka

 1. Małgorzata Zaremba

  Małgorzata Zaremba

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Od 2006 roku nieprzerwanie pełni mandat radnej dzielnicy Wesoła. W minionych wyborach samorządowych otrzymała drugi wynik w dzielnicy pod względem liczby uzyskanych głosów Wyborców (spośród 174 kandydatów). Angażuje się w życie społeczności lokalnej, w pracy samorządowej otwarta na potrzeby ludzi wymagających/ oczekujących wsparcia w rozwiązaniu ich problemów, realizacji zgłaszanych postulatów, autorka największej liczby interpelacji spośród Wesołowskich radnych.

 2. Krystyna Szyszko

  Krystyna Szyszko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska, członek Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, członek doraźnej Komisji Statutowej, członek Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego, prezes Parafialnego Zespołu Caritas, członek LOP.

 3. Waldemar Skwarski

  Waldemar Skwarski

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Urodziłem się w Warszawie . Mam 67 lata od 64 lat jestem związany z Wesołą. Tutaj kończyłem szkołę i pracowałem. Widziałem zmiany od osiedla do miasta Wesoła, aż do dzielnicy Warszawy.

 4. Ryszard Bombik

  Ryszard Bombik

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Jestem żonaty, mam trzech synów dorosłych. Jestem sympatykiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Prowadzę działalność gospodarczą od 1992 roku. Jestem katolikiem , należę do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

 5. Antoni Bednarek

  Antoni Bednarek

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej. Mgr inż. mechanik, specjalista w zakresie budownictwa energetyczno-przemysłowego. Od 25 lat jest związany z Wesołą, mieszkaniec Zielonej.

 6. Justyna Kozielec

  Justyna Kozielec

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Urodziłam się w Warszawie. Jestem absolwentką pedagogiki WSP ZNP. W Wesołej mieszkam z rodziną od 2012 roku. Wiem że, Wesoła jest przyjazną dzielnicą z ogromnym ale niewykorzystanym potencjałem. Wesoła zasługuje na więcej!