Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

Skrót:Tak Wesoła 2018
Typ komitetu:Komitet wyborczy wyborców
Adres:ul. Szmaragdowa 3, 05-077 Warszawa
Zarejestrowany przez:
Pełnomocnik finansowy:Dorota Agnieszka Wrońska
Pełnomocnik wyborczy:Krzysztof Edward Kacprzak
Liczba kandydatów:29

Lista kandydatów:

 1. Leszek Winiarski
 2. Stefan Słowikowski
 3. Joanna Januszewska-Miśków

  Joanna Januszewska-Miśków

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Joanna Januszewska-Miśków – Radna Dzielnicy Wesoła w kadencji 2014-2018, społeczniczka, bezpartyjna, od 20 lat mieszkanka Starej Miłosny. Z wykształcenia geograf i ekonomista (Finanse i Bankowość SGH). Od 2007 roku aktywna działaczka i wieloletnia wiceprezes Stowarzyszenia Sąsiedzkiego Stara Miłosna (obecnie Sąsiedzi dla Wesołej), współzałożycielka i wieloletnia redaktor naczelna Wesołej Gazetki Sąsiedzkiej, współorganizatorka wielu imprez i akcji na terenie dzielnicy (m.in. Sąsiedzka Paczka, kiermasze świąteczne, dzień sąsiada, bale sąsiedzkie i inne).

 4. Krzysztof Kacprzak

  Krzysztof Kacprzak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Lat 59. Absolwent Wydziału Mechanicznego - Technologicznego Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 1999-2002 radny Rady Dzielnicy Stara Miłosna w mieście Wesoła. W latach 2004-2006 członek Rady Społecznej SZPZLO w Wesołej. Od 2006 roku Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wesoła. Mieszkaniec Starej Miłosny od 28 lat. Bezpartyjny.

 5. Wojciech Mastalski

  Wojciech Mastalski

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Drogie sąsiadki i sąsiedzi z Wesołej. Jestem kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców „TAK Wesoła 2018” w okręgu numer 4 (wschodnia część Starej Miłosnej) z miejsca numer 2. Jak niektórym z was wiadomo, od wielu lat jestem związany z działalnością publiczną w naszej dzielnicy. W latach 2015-2017 pełniłem funkcję Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wesoła, a po skończonej kadencji objąłem stanowisko opiekuna tejże rady.

 6. Hubert Zieliński

  Hubert Zieliński

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  26 lat, z wykształcenia magister geografii, z zamiłowania społecznik, z pasji turysta. Nie lubi się nudzić, w tym roku przebiegł maraton, wszedł na Olimp i zamierza zdobyć Koronę Gór Polski. Od lat związanym z wesołowskim harcerstwem, aktualnie szczepowy szczepu 44 MDHiZ. Animator dla dzielnicy Wesoła w ramach projektu Warszawa Lokalnie. Od pięciu lat członek Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, w ramach której prowadzi Doraźny Zespół Tematyczny do spraw Miejsca Aktywności Lokalnej.

 7. Dorota Wrońska

  Dorota Wrońska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Z wykształcenia biolog (mgr UW) z zawodu popularyzatorka nauki, animatorka warsztatów „Nornik Łąking”, prezeska Fundacji Działań Lokalnych Pobliża. Od dwudziestu lat zaangażowana w działania społecznościowe w Wesołej. Będę radną od spraw powietrza, wody, hałasu i uciążliwych zwierząt, bo na tym się znam.

 8. Natalia Olesińska

  Natalia Olesińska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Natalia Olesińska - magister wychowania fizycznego, instruktor sportu jeździectwa, licencjowany lonżujący. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Europy (IV miejsce) i Mistrzostw Świata (V miejsce), zajmująca czołowe miejsca na Zawodach Międzynarodowych, wielokrotna Mistrzyni Polski w Woltyżerce. Doświadczona zawodniczka będąca w Kadrze narodowej Polski w latach 1998-2000.

 9. Piotr Resiak

  Piotr Resiak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Mieszkaniec dzielnicy Wesoła - osiedla Stara Miłosna od 2001 roku. Żonaty, dwójka dzieci w wieku szkolnym. Z wykształcenia technik transportu, zawodowo związany ze sprzedażą, natomiast z pasji hodowca psów rasowych. Na co dzień zabiegany tata dwójki dzieci, aktywny – rower, spacery, trenuję również judo.Pasją tą zaraziłem swoje dzieci, które od kilku lat trenują w klubie Judo Fight Club Wesoła, gdzie z powodzeniem reprezentują naszą gminę w turniejach krajowych i międzynarodowych. Bezpartyjny.

 10. Ewa Greszta

  Ewa Greszta

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Ewa Greszta - lat 44, mieszkanka Starej Miłosny od 10 lat. Licencjonowany Zarządca Nieruchomości i Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu z terenu Wesołej, Wawra i Sulejówka dobrze zorientowana w lokalnych wyzwaniach i problemach związanych z komunikacją oraz infrastrukturą dzielnicy.

 11. Adam Ciećwierz

  Adam Ciećwierz

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Adam Ciećwierz – 37 lat, żonaty, dwóch synów. Magister nauk politycznych, absolwent studiów varsavianistycznych Instytutu Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Wiceprezes Oddziału PTTK im. M.E. Andriollego. Wiceprezes Fundacji Działalności Lokalnej „Pobliża”. Autor wielu publikacji, w tym książek i artykułów prasowych oraz organizator konferencji, wystaw i akcji propagujących historię, dziedzictwo kulturowe i rozwój aglomeracji warszawskiej, w tym w szczególności dzielnic Wesoła i Wawer oraz gmin Powiatu Otwockiego.

 12. Olga Miłaszewska

  Olga Miłaszewska

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Zawód: aktorka a także właścicielka firmy Dom Produkcyjny Order Media. Zainteresowania: antropologia kulturowa. Zajmuje się pomocą niepełnosprawnym, zaangażowana w likwidowanie barier architektonicznych. Członek Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego na rok 2016.

 13. Zygmunt Pawlina

  Zygmunt Pawlina

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Zygmunt Pawlina, lat 54. Prawnik z wykształcenia. Oficer antyterrorysta i przedsiębiorca. Mieszkaniec Starej Miłosnej od 25 lat dla której przepracował 1500 godzin społecznie. Poprawić jakość życia i bezpieczeństwo mieszkańców osiedla to podstawowe cele. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Honor i pracowitość w jednym.

 14. Krzysztof Grzegorek

  Krzysztof Grzegorek

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Nazywam się Krzysztof Grzegorek i mam 72 lata. Mam żonę, dwóch synów i pięcioro wnuków. Od 27 lat jestem mieszkańcem dzielnicy Wesoła . Nie należę i nie należałem do partii politycznych. Całe swoje życie zawodowe poświęciłem pracy w sporcie szermierczym. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przeszedłem wszystkie szczeble awansu trenerskiego. Aktualnie posiadam tytuł trenera klasy mistrzowskiej, fechmistrza szermierki.

 15. Karolina Purchalak

  Karolina Purchalak

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Szanowni Państwo, Nazywam się Karolina Purchalak (do niedawna Zawadzka). Obecnie pełnię najważniejsze role w życiu – jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwuletniej Bianki. Od ponad 12 lat prowadzę animacje i warsztaty dla dzieci i dorosłych. Skończyłam fotografię oraz dziennikarstwo i komunikację medialną, a w ubiegłym roku – hobbistycznie, krawiecki kurs zawodowy.

 16. Hanna Bąbik

  Hanna Bąbik

  Komitet Wyborczy Wyborców Tak Wesoła 2018

  Mieszkanka osiedla Stara Miłosna od 28 lat, działaczka społeczna, radna dzielnicy Wesoła w latach 2010-2018, bezpartyjna. Filolog, tłumaczka języka francuskiego. Wiceprezeska Fundacji Działań Lokalnych POBLIŻA. 62 lata. Wiceprzewodnicząca i przewodnicząca Komisji Mieszkaniowej, zaangażowana w prace Komisji Infrastruktury, Budżetu i Planowania Przestrzennego, Oświaty, Kultury i Sportu.