Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Skrót:Prawo i Sprawiedliwość
Typ komitetu:komitet wyborczy partii politycznej
Adres:02-018 Warszawa, Nowogrodzka 84
Zarejestrowany przez:Państwową Komisję Wyborczą
Pełnomocnik finansowy:Teresa SCHUBERT
Pełnomocnik wyborczy:Krzysztof SOBOLEWSKI
Liczba kandydatów:26

Lista kandydatów:

  1. Ewa Kazanecka

    Ewa Kazanecka

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Ewa Kazanecka, ekonomista, ukończyła studia magisterskie w WSHiP im Łazarskiego w Warszawie o kierunku finanse i bankowość, a także studia podyplomowe w SGH w Warszawie o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od początku pracy zawodowej związana z bankowością, gdzie zaczynała jako stażysta, następnie doradca klienta, przez ponad 11 lat była Dyrektorem Oddziału. Obecnie pracownik centrali banku.

  2. Małgorzata Zaremba

    Małgorzata Zaremba

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Od 2006 roku nieprzerwanie pełni mandat radnej dzielnicy Wesoła. W minionych wyborach samorządowych otrzymała drugi wynik w dzielnicy pod względem liczby uzyskanych głosów Wyborców (spośród 174 kandydatów). Angażuje się w życie społeczności lokalnej, w pracy samorządowej otwarta na potrzeby ludzi wymagających/ oczekujących wsparcia w rozwiązaniu ich problemów, realizacji zgłaszanych postulatów, autorka największej liczby interpelacji spośród Wesołowskich radnych.

  3. Mateusz Jasiński

    Mateusz Jasiński

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Mateusz Jasiński- mieszkaniec Wesołej od 20 lat. Absolwent prawa na Queen Mary University of London. Specjalista od transakcji M&A oraz praw człowieka. W swojej pracy cechuje się rzetelnością, odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Każdą wolną chwilę spędza ze swoim 6 letnim synem, którego uczy matematyki, języka angielskiego i pływania. Posiada ambitną wizję rozwoju Wesołej, jako dzielnicy nowoczesnej, przyjaznej i bezpiecznej. W swoich działaniach kieruje się mottem: "bo trzeba myśleć globalnie, ale działać lokalnie".

  4. Elżbieta Nowosielska

    Elżbieta Nowosielska

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Elżbieta Nowosielska - od urodzenia mieszkanka Wesołej . Nauczyciel. Wykształcenie wyższe zawodowe.

  5. Maria Szyszko

    Maria Szyszko

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Swoje życie związałam z Wesołą - od 22 lat mieszkam z rodziną w Starej Miłosnej. Jestem bezpartyjna. Z wykształcenia jestem geografem (UW). 2 lata temu objęłam mandat radnej Dzielnicy Wesoła. W swoich interpelacjach kierowałam się szeroko pojętym bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców.

  6. Krystyna Szyszko

    Krystyna Szyszko

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska, członek Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, członek doraźnej Komisji Statutowej, członek Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego, prezes Parafialnego Zespołu Caritas, członek LOP.

  7. Anna Kęzik

    Anna Kęzik

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Anna Kęzik - 38 lat. Mężatka i mama dwójki dzieci. Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. Od 12 lat mieszka w Starej Miłosnej. Jest przekonana, że Wesołą stać na więcej! Chciałaby, aby Wesoła była bezpieczną, nowoczesną oraz przyjazną dzielnicą Warszawy i aby wreszcie była postrzegana przez Warszawiaków jako ekskluzywna dzielnica, w której mieszkanie to prestiż dla jej mieszkańców.

  8. Waldemar Skwarski

    Waldemar Skwarski

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Urodziłem się w Warszawie . Mam 67 lata od 64 lat jestem związany z Wesołą. Tutaj kończyłem szkołę i pracowałem. Widziałem zmiany od osiedla do miasta Wesoła, aż do dzielnicy Warszawy.

  9. Dorota Woźniakowska

    Dorota Woźniakowska

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Mieszkanka Starej Miłosnej, mama sześciolatka, ogromna miłośniczka zwierząt. Wesoła, to wyjątkowo dzielnica dla mnie jak i zapewne wszystkich jej mieszkańców.Jednak ma swoje potrzeby, które w miarę możliwość i potrzeb mieszkańców będę się starała spełnić.

  10. Ryszard Bombik

    Ryszard Bombik

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Jestem żonaty, mam trzech synów dorosłych. Jestem sympatykiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Prowadzę działalność gospodarczą od 1992 roku. Jestem katolikiem , należę do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

  11. Krzysztof Krawczyk

    Krzysztof Krawczyk

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Ja Krzysztof Krawczyk, mąż Anny, ojciec Jakuba i Marii-Magdaleny, dziadek Alexandra i Zuzanny, Rycerz Zakonu Jana Pawła II, - proszę o GŁOS. Chcę, by Stara Miłosna była nowoczesną i ekskluzywną dzielnicą: - by przeorganizowano trasy komunikacji miejskiej tak, by każdy z nas miał wygodne połączenie do dworców kolejowych i lotniczych. - by został uporządkowany teren wokół Kanału Wawerskiego tak, byśmy mogli posiadać funkcjonalną ścieżkę spacerową i rekreacyjną. - by każda ulica Starej Miłosnej była oświetlona i uzbrojona w kanalizację deszczową. - by nasza dzielnica była bezpieczna.

  12. Antoni Bednarek

    Antoni Bednarek

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej. Mgr inż. mechanik, specjalista w zakresie budownictwa energetyczno-przemysłowego. Od 25 lat jest związany z Wesołą, mieszkaniec Zielonej.

  13. Stanisław Siwko

    Stanisław Siwko

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Nazywam się Stanisław Siwko. Od urodzenia jestem mieszkańcem Wesołej. Studiuję równolegle Prawo oraz Finanse i Rachunkowość. Pasjonuję się piłką nożną i lubię chodzić na mecze Legii Warszawa. W radzie dzielnicy chciałbym się zająć największą inwestycją jaka czeka Wesołą w najbliższych latach a mianowicie budową obwodnicy.

  14. Sylwester Gańko

    Sylwester Gańko

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Mam 29 lat, mieszkam w Wesołej. Studiowałem Prawo i Politologię (Studia Magisterskie) oraz ukończyłem studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłem także wiele kursów z zarządzania i polityki w Samorządzie Terytorialnym. Zarządzanie i podejmowanie słusznych decyzji nie jest mi obce, od 6 lat prowadzę z powodzeniem działalność gospodarczą , gdzie zatrudniam wielu pracowników. Ponadto interesuję się medycyną i historią, systematycznie również gram amatorsko w siatkówkę oraz uwielbiam biegać i pływać.

  15. Mieczysław Ołdziej

    Mieczysław Ołdziej

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Brał udział w pracach Rady Dzielnicy (Komisja Mieszkaniowa, Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych, Komisja Budżetu i Planowania Przestrzennego). Członek Rady Seniorów Dzielnicy Wesoła oraz Rady Parafialna Parafii św. Hieronima w Wesołej.

  16. Justyna Kozielec

    Justyna Kozielec

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Urodziłam się w Warszawie. Jestem absolwentką pedagogiki WSP ZNP. W Wesołej mieszkam z rodziną od 2012 roku. Wiem że, Wesoła jest przyjazną dzielnicą z ogromnym ale niewykorzystanym potencjałem. Wesoła zasługuje na więcej!

  17. Dawid Korczyński

    Dawid Korczyński

    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

    Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Fundacji Politechniki Lubelskiej wraz z Uniwersytetem Illinois w kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dorosłych już dzieci, miłośnik podróży, fotografii i biegania.