Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Skrót:Prawo i Sprawiedliwość
Typ komitetu:komitet wyborczy partii politycznej
Adres:02-018 Warszawa, Nowogrodzka 84
Zarejestrowany przez:Państwową Komisję Wyborczą
Pełnomocnik finansowy:Teresa SCHUBERT
Pełnomocnik wyborczy:Krzysztof SOBOLEWSKI
Liczba kandydatów:26

Lista kandydatów:

 1. Ewa Kazanecka

  Ewa Kazanecka

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Ewa Kazanecka, ekonomista, ukończyła studia magisterskie w WSHiP im Łazarskiego w Warszawie o kierunku finanse i bankowość, a także studia podyplomowe w SGH w Warszawie o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od początku pracy zawodowej związana z bankowością, gdzie zaczynała jako stażysta, następnie doradca klienta, przez ponad 11 lat była Dyrektorem Oddziału. Obecnie pracownik centrali banku.

 2. Małgorzata Zaremba

  Małgorzata Zaremba

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Od 2006 roku nieprzerwanie pełni mandat radnej dzielnicy Wesoła. W minionych wyborach samorządowych otrzymała drugi wynik w dzielnicy pod względem liczby uzyskanych głosów Wyborców (spośród 174 kandydatów). Angażuje się w życie społeczności lokalnej, w pracy samorządowej otwarta na potrzeby ludzi wymagających/ oczekujących wsparcia w rozwiązaniu ich problemów, realizacji zgłaszanych postulatów, autorka największej liczby interpelacji spośród Wesołowskich radnych.

 3. Mateusz Jasiński

  Mateusz Jasiński

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mateusz Jasiński- mieszkaniec Wesołej od 20 lat. Absolwent prawa na Queen Mary University of London. Specjalista od transakcji M&A oraz praw człowieka. W swojej pracy cechuje się rzetelnością, odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Każdą wolną chwilę spędza ze swoim 6 letnim synem, którego uczy matematyki, języka angielskiego i pływania. Posiada ambitną wizję rozwoju Wesołej, jako dzielnicy nowoczesnej, przyjaznej i bezpiecznej. W swoich działaniach kieruje się mottem: "bo trzeba myśleć globalnie, ale działać lokalnie".

 4. Elżbieta Nowosielska

  Elżbieta Nowosielska

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Elżbieta Nowosielska - od urodzenia mieszkanka Wesołej . Nauczyciel. Wykształcenie wyższe zawodowe.

 5. Maria Szyszko

  Maria Szyszko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Swoje życie związałam z Wesołą - od 22 lat mieszkam z rodziną w Starej Miłosnej. Jestem bezpartyjna. Z wykształcenia jestem geografem (UW). 2 lata temu objęłam mandat radnej Dzielnicy Wesoła. W swoich interpelacjach kierowałam się szeroko pojętym bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców.

 6. Krystyna Szyszko

  Krystyna Szyszko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska, członek Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, członek doraźnej Komisji Statutowej, członek Zespołu ds. Budżetu Partycypacyjnego, prezes Parafialnego Zespołu Caritas, członek LOP.

 7. Anna Kęzik

  Anna Kęzik

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Anna Kęzik - 38 lat. Mężatka i mama dwójki dzieci. Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. Od 12 lat mieszka w Starej Miłosnej. Jest przekonana, że Wesołą stać na więcej! Chciałaby, aby Wesoła była bezpieczną, nowoczesną oraz przyjazną dzielnicą Warszawy i aby wreszcie była postrzegana przez Warszawiaków jako ekskluzywna dzielnica, w której mieszkanie to prestiż dla jej mieszkańców.

 8. Waldemar Skwarski

  Waldemar Skwarski

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Urodziłem się w Warszawie . Mam 67 lata od 64 lat jestem związany z Wesołą. Tutaj kończyłem szkołę i pracowałem. Widziałem zmiany od osiedla do miasta Wesoła, aż do dzielnicy Warszawy.

 9. Dorota Woźniakowska

  Dorota Woźniakowska

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mieszkanka Starej Miłosnej, mama sześciolatka, ogromna miłośniczka zwierząt. Wesoła, to wyjątkowo dzielnica dla mnie jak i zapewne wszystkich jej mieszkańców.Jednak ma swoje potrzeby, które w miarę możliwość i potrzeb mieszkańców będę się starała spełnić.

 10. Ryszard Bombik

  Ryszard Bombik

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Jestem żonaty, mam trzech synów dorosłych. Jestem sympatykiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Prowadzę działalność gospodarczą od 1992 roku. Jestem katolikiem , należę do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

 11. Krzysztof Krawczyk

  Krzysztof Krawczyk

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Ja Krzysztof Krawczyk, mąż Anny, ojciec Jakuba i Marii-Magdaleny, dziadek Alexandra i Zuzanny, Rycerz Zakonu Jana Pawła II, - proszę o GŁOS. Chcę, by Stara Miłosna była nowoczesną i ekskluzywną dzielnicą: - by przeorganizowano trasy komunikacji miejskiej tak, by każdy z nas miał wygodne połączenie do dworców kolejowych i lotniczych. - by został uporządkowany teren wokół Kanału Wawerskiego tak, byśmy mogli posiadać funkcjonalną ścieżkę spacerową i rekreacyjną. - by każda ulica Starej Miłosnej była oświetlona i uzbrojona w kanalizację deszczową. - by nasza dzielnica była bezpieczna.

 12. Antoni Bednarek

  Antoni Bednarek

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej. Mgr inż. mechanik, specjalista w zakresie budownictwa energetyczno-przemysłowego. Od 25 lat jest związany z Wesołą, mieszkaniec Zielonej.

 13. Stanisław Siwko

  Stanisław Siwko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Nazywam się Stanisław Siwko. Od urodzenia jestem mieszkańcem Wesołej. Studiuję równolegle Prawo oraz Finanse i Rachunkowość. Pasjonuję się piłką nożną i lubię chodzić na mecze Legii Warszawa. W radzie dzielnicy chciałbym się zająć największą inwestycją jaka czeka Wesołą w najbliższych latach a mianowicie budową obwodnicy.

 14. Sylwester Gańko

  Sylwester Gańko

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Mam 29 lat, mieszkam w Wesołej. Studiowałem Prawo i Politologię (Studia Magisterskie) oraz ukończyłem studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłem także wiele kursów z zarządzania i polityki w Samorządzie Terytorialnym. Zarządzanie i podejmowanie słusznych decyzji nie jest mi obce, od 6 lat prowadzę z powodzeniem działalność gospodarczą , gdzie zatrudniam wielu pracowników. Ponadto interesuję się medycyną i historią, systematycznie również gram amatorsko w siatkówkę oraz uwielbiam biegać i pływać.

 15. Mieczysław Ołdziej

  Mieczysław Ołdziej

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Brał udział w pracach Rady Dzielnicy (Komisja Mieszkaniowa, Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych, Komisja Budżetu i Planowania Przestrzennego). Członek Rady Seniorów Dzielnicy Wesoła oraz Rady Parafialna Parafii św. Hieronima w Wesołej.

 16. Justyna Kozielec

  Justyna Kozielec

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Urodziłam się w Warszawie. Jestem absolwentką pedagogiki WSP ZNP. W Wesołej mieszkam z rodziną od 2012 roku. Wiem że, Wesoła jest przyjazną dzielnicą z ogromnym ale niewykorzystanym potencjałem. Wesoła zasługuje na więcej!

 17. Dawid Korczyński

  Dawid Korczyński

  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Fundacji Politechniki Lubelskiej wraz z Uniwersytetem Illinois w kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dorosłych już dzieci, miłośnik podróży, fotografii i biegania.