Najnowsze wiadomości z kategorii Wydarzenia

Zbiórka liści

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

Zespół Ochrony Środowiska informuje, że między 15 a 29 czerwca odbędzie się zbiórka liści na osiedlu Stara Miłosna. Liście należy zapakować w worki oraz zgłosić gotowość oddania liści do Wydziału Obsługi Mieszkańców osobiście lub pod numerem telefonu 22-773-60-03, najpóźniej do godz. 16:00 w…

Zbiórka odpadów gabarytowych

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

Zespół Ochrony Środowiska informuje, że rozpoczyna akcję przyjmowania zgłoszeń odpadów gabarytowych od mieszkańców Dzielnicy Wesoła. Odpady będą odbierane u źródła. Gotowość wystawienia odpadów należy zgłosić telefonicznie lub osobiście do Wydziału Obsługi Mieszkańców (tel. 22 773-60-03). Prosimy o dokonywanie zgłoszeń najpóźniej do godz. 1600 w czwartek poprzedzający dzień zbiórki na danym osiedlu.

Mini zoo - wystawa zwierząt z okazji Dnia Dziecka

Dodano w Edukacja, Kultura, Wydarzenia, Religia

3 czerwca (niedziela), Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej, ul. Borkowska 1, organizuje z okazji Dnia Dziecka wystawę zwierząt. Ptaki, gady, ssaki i ryby - najróżniejszych rodzajów i gatunków, a wszystkie żywe i na wyciągnięcie ręki. Oglądaj, dotykaj, poznawaj! Wystawa odbędzie…

Piknik Wesoła 2012

Dodano w Aktualności, Edukacja, Kultura, Sport i turystyka, Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 czerwca (sobota) w godzinach 12:00 - 22:00, tradycyjnie na terenach Szwadronu Jazdy RP w Starej Miłośnie odbędzie się Piknik Wesoła 2012, na który zaprasza Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy . Organizatorzy zapewniają bogaty program estradowy i rekreacyjny, m.in.: gry i zabawy, zawody sportowe, pokazy plenerowe, place rekreacyjne i wiele innych atrakcji oraz najwyższej jakości występy artystyczne.

Jak były wyposażone schrony w Wesołej?

Dodano w Wydarzenia

Spacerując po Wesołowskich lasach można się natknąć na pozostałości schronów… Jak wygladały wewnątrz w latach swej świetności? Tego możemy dowiedzieć się 12-13 maja na Dąbrowieckiej Gorze gdzie odbędzie się VIII Piknik Forteczny.

artStudio "Atik" - miejsce twórczych warsztatów

Dodano w Edukacja, Kultura, Wydarzenia

Nowo otwarte artStudio „Atik” przy ul. Forsycji 30 na osiedlu Stara Miłosna zaprasza na pierwsze warsztaty: – fotografii dla młodzieży 13+ i dorosłych 1 i 2 maja w godz. 11:00 – 18:00, – gry na bębnach i balafonie dla dzieci w wieku 7 – 13 lat 3 maja w godz. 11:00 – 12:30, – gry na didgeridoo dla młodzieży 13+ i dorosłych 3 maja w godz. 16:00 – 18:00, – projektowania stron www i obróbki graficznej – dla młodzieży 13+ i dorosłych 5 maja w godz. 10:00 – 18:00;

Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święta Narodowego Trzeciego Maja

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 maja (środa), Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła zapraszają na obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i…

Turniej szachowy Grand Prix SP173 dla szkół podstawowych i gimnazjów

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka, Wydarzenia

3 marca 2012r. (sobota) o godzinie 10 w Szkole Podstawowej nr 173, przy ulicy Trakt Brzeski 18, odbędzie się Turniej Szachowy Grand Prix SP 173. Rozgrywki organizowane są dla dzieci od 5 do 16 lat. Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, wg przepisów Kodeksu Szachowego (tempo gry: 15 min. dla zawodnika na partię, kojarzenie komputerowe). Zawody składać będą się z 8 turniejów. Prowadzona będzie klasyfikacja długofalowa dla każdego zawodnika oddzielnie z wszystkich turniejów. Do punktacji wliczać się będą najlepsze wyniki z 3 turniejów.

Babski Wieczór

Dodano w Wydarzenia

2 marca (piątek) w godzinach 19:00 – 23:30, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Miłośnie, odbędzie się babski wieczór. Są to niezobowiązujące piątkowe spotkania, raz w miesiącu. Jak przekonują organizatorki, każdy powód do przyjścia jest dobry: chęć wyjścia z domu, nawiązania nowych znajomości, wygadania się, podzielenia się radościami i smutkami, przepisem na proste ciacho, czy telefonem do sprawdzonej fryzjerki. Natomiast zołzom i cierpiętnicom wstęp wzbroniony. Nie musisz być piękna, bogata i wygadana. Jedyne co jest wymagane, to powiedzenie swojego imienia.Na ten, po prostu, Babiniec Sąsiedzki przychodzą kobiety, które lubią cieszyć się towarzystwem innych uśmiechniętych, inteligentnych i prawdziwych fajnych babek.

"Ceramik Loco" & Sushi Bar Wesoła zapraszają na "Fiesta Latina!"

Dodano w Kultura, Wydarzenia

“Ceramik Loco” & Sushi Bar Wesoła zapraszają na fantastyczny i niezapomniany wieczór w rytmach i kolorach latynoamerykańskiej Fiesty, na Loco zabawę pełną niespodzianek!