Najnowsze wiadomości z kategorii Wydarzenia

Piknik Wesoła 2006

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zapraszają na “Piknik Rodzinny” Wesoła 2006, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2006r. start od godziny 12.00 Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy RP wjazd i parking od ul. 1 Praskiego Pułku. (przy hotelu “Villa Park”).

VIII Zlot Cyklistów Stara Miłosna 2006

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

W sobotę 10 czerwca na terenie gimnazjum w Starej Miłosnej przy ul. Klimatycznej 1 czekają nas emocje związane z rywalizacją kolarzy. Już po raz 8 staną na linii startu nie tylko zawodnicy z naszego Osiedla, ale i wielu innych, którzy licznie przybędą, by wziąć udział w eliminacjach wojewódzkich mistrzostw MTB Family Cup 2006.

'no man's land' - rowerem na islandię

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Wystawa fotografii, film, pokaz slajdów. 31 marca 2006 Godzina 19:30 Biblioteka Publiczna w Starej Miłośnie ul. Jana Pawła II 25 / róg ul. Pogodnej Wstęp wolny. Szczegóły

Piknik z okazji otwarcia boisk

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka, Inwestycje, Wydarzenia

Szkoła Podstawowa nr 173 w Starej Miłośnie serdecznie zaprasza na piknik z okazji otwarcia boisk szkolnych. Uroczyste rozpoczęcie w niedzielę 18 września o godzinie 13. W programie liczne atrakcje.

Lato w mieście w Starej Miłośnie

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka, Wydarzenia

Z okazji wakacji w Starej Miłośnie organizowane jest wiele atrakcji dla najmłodszych.

Piknik Lotniczy w Góraszcze 2005

Dodano w Wydarzenia

4 i 5 czerwca odbędzie się, jubileuszowy, X Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka 2005. Bogaty program imprezy przewiduje:

Piknik Wesoła 2005

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

4 czerwca na terenie Szwadronu Jazdy Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie-Wesołej, ul. Szkolna 14, odbędzie się Piknik Wesoła 2005.

Zawody konne

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

W dniach 14-15 maja na terenie ośrodka jeździeckiego Stowarzyszenia Szwadron Jazdy RP w Starej Miłośnie odbyły się pierwsze w tym roku Oficjalne Zawody Ogólnopolskie we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.