Najnowsze wiadomości z kategorii Wydarzenia

Akcja "Lato w mieście" w Szkole Podstawowej nr 173

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

W Szkole Podstawowej nr 173 im. Górników Polskich od 22 czerwca do 17 lipca 2009 r. w godzinach 8:00 - 17:00 dla uczniów klas I - IV odbędzie się akcja “Lato w mieście”. W trakcie trwania akcji proponowane będą dzieciom liczne zajęcia: plastyczne, filmowe, sportowe, a także wycieczki do kina i…

Piknik Wesoła 2009

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

W dniu 6 czerwca 2009, jak co roku spotykamy się na Pikniku Wesoła, na który zapraszają nas Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy wraz z współorganizatorami i sponsorami. Piknik rozpoczyna się o godzinie 1200 na Hipodromie Szwadronu Jazdy RP, wejście i parking od ul. 1 Praskiego Pułku (przy hotelu Villa Park).

Piknik Lotniczy w Góraszcze 2008

Dodano w Wydarzenia

7 i 8 czerwca odbędzie się XIII Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka 2008. Na niebie zobaczymy legendarne konstrukcje lotnicze z okresu II wojny światowej oraz maszyny powojenne i współczesne. Nie zabraknie spektakularnych pokazów akrobacji zespołowej i solowej w wykonaniu mistrzów polskich i zagranicznych oraz prezentacji zabytków i nowoczesnych osiągnięć lotniczych. Na ziemi piknikowicze będą mieli okazję do spotkania z żywą historią m.in. dzięki pokazom grup rekonstrukcji historycznej i wystawie zabytkowych samochodów. Ponadto na najmłodszych miłośników lotnictwa czekać będzie m.in. wesołe miasteczko i pokazy modelarskie.

Budka Suflera oraz Maleo Reggae Rockers na Pikniku Wesoła 2008

Dodano w Kultura, Wydarzenia

8 czerwca, jak co roku, na Hipodromie Szwadronu Jazdy RP odbędzie się “Piknik Rodzinny” Wesoła. Udało nam sie dowiedzieć, że w tym roku gwiazdą wieczoru będzie Budka Suflera, wystąpi także zespół Maleo Reggae Rockers. Organizatorzy zapowiadają szereg nowych atrakcji, ale o tym wkrótce.

Kobieta w oczach mężczyzny

Dodano w Kultura, Wydarzenia

15 maja (czwartek) godzina 19:00 Teatr Wariacja i Biblioteka Publiczna w Wesołej ul. 1 Praskiego Pułku 31 zapraszają na program satyryczny na 2 kobiety i mężczyznę K. I. Gałczyński, B. Leśmian, M. Hemar, J. Tuwim. Wstęp Wolny.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dodano w Wydarzenia

Polski Klub Psa Rasowego i Komitet Mieszkańców Starej Miłosny serdecznie zapraszają do udziału w Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych pod protektoratem A.C.E, która odbędzie się 17 maja 2008r. w Starej Miłosnej, na terenie gimnazjum przy ul. Klimatycznej 1

Zima w mieście 2008

Dodano w Wydarzenia, Edukacja

Już w najbliższy poniedziałek 11.02 rusza akcja “Zima w mieście 2008”. Szczegółowy plan zajęć przewidzianych dla najmłodszych można znaleźć w załączniku.

Akcja lato w mieście - Szkoła Podsatwowa Nr 173

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

Ledwie zabrzmiał ostatni dzwonek, już od poniedziałku nasza szkoła rozbrzmiewa dziecięcym gwarem. To znak, że rozpoczęła się akcja “Lato w mieście”. Codziennie do szkoły zmierza ponad 120 uczniów - wiedzą, co robią, bo dzieje się tu bardzo dużo ciekawych rzeczy.

Impreza integracyjna w Szwadronie

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Zawody Osób Niepełnosprawnych w Ujeżdżeniu Honorowy. Patronat nad zawodami objęli: Prezydent m.st. Warszawy Pani Hanna Gronkiewicz - Waltz; Minister Sportu Pan Tomasz Lipiec; Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Pan Mirosław Mielniczuk

Piknik Wesoła 2007

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zapraszają na “Piknik Rodzinny” Wesoła 2007, który odbędzie się w dniu 17 czerwca 2007r. start od godziny 12.00 Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy RP wjazd i parking od ul. 1 Praskiego Pułku. (przy hotelu “Villa Park”).