Najnowsze wiadomości z kategorii Wydarzenia

Spotkanie w sprawie przebudowy ul. Trakt Brzeski

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza, Wydarzenia, Komunikacja

Informujemy, że w związku z wykonywanym projektem technicznym na przebudowę ulicy Trakt Brzeski na odcinku od ulicy Wawerskiej do miejscowości Zakręt, zapraszamy zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2009 r. o godz. 17.00 w Gimnazjum Nr 119 przy ul. Klimatycznej 1 w osiedlu Stara Miłosna. Na spotkaniu przedstawiony zostanie do konsultacji wstępny projekt zagospodarowania terenu ulicy Trakt Brzeski na projektowanym odcinku.

Koncert zespołu LOV oraz Halloween w Cafelku

Dodano w Wydarzenia

W piątek 30 października 2009 roku w klubie Cafelek o godzinie 21.00 odbędzie się koncert zespołu LOV, laureata programu “Nowa generacja” i zdobywcy nagrody Jury na Festiwalu TopTrendy 2008. Wstęp 15zł.

Cafelek promuje osiedlowe kapele

Dodano w Kultura, Wydarzenia

23 października w piątek klub muzyczny “Cafelek” zaprasza na koncert grupy “Muflony” (mieszkają w naszej dzielnicy i grają ze sobą ponad dwa lata) to delikatne ballady, ale i cięższe rockowe brzmienie, a także reggae i nawet funk. Jako inspiracje podają Red Hot Chili Peppers, Nirvanę i Dżem. Koncert rozpocznie zespół “Hot Crew”. Jest to młoda kapela z Mińska Mazowieckiego grająca muzykę nazwaną przez siebie bluescorem - coś pomiędzy rockiem, bluesem, metalem, punkiem i hardkorem, z lekką domieszką jazzu, swingu, soulu, r..n..b, rapu, reggae, ska i folku.

Bluesowa sobota

Dodano w Kultura, Wydarzenia

W najbliższą sobotę (17 października 2009) w klubie Cafelek odbędzie się koncert zespołu RED TONE, który uraczy nas muzyką w klimacie Rythm and Bluesa, bluesa i rocka.

63 Dni Wolnej Polski

Dodano w Kultura, Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 Października Rada i Zarząd dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy oraz Dyrektor Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła zapraszają na Dzień Poświęcony Pamięci Bohaterów Powstania Warszawskiego.

Rock-On - konkurs amatorskich zespołów rockowych

Dodano w Kultura, Wydarzenia

27 września 2009 roku na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej (Warszawa-Wesoła ul. 1 Pułku Praskiego 31) odbędzie się, zorganizowany przez Ośrodek Kultury “Wesoła”, Rock-On - konkurs amatorskich zespołów rockowych pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Imprezę poprowadzi Paweł Konjo Konnak. Początek planowany jest na godzinę 15.00.

Koncert muzyczny w "Cafelku"

Dodano w Wydarzenia

Klub muzyczny Cafelek, Stara Miłosna, Trakt Brzeski 80, zaprasza w dniu 19.09.09 (sobota) na koncert zespołu “MAANTRA”. Jest to formacja złożona z zawodowych muzyków: Paweł Szymiczek - vocal, gitara dwunastostrunowa, gitara elektryczna, flet, dudy Wojtek Polesiak - akordeon guzikowy, instrumenty…

4 września impreza muzyczna w restauracji Aplauz

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Lato już prawie za pasem a niektórym z nas jak zwykle mało… W takich okolicznościach jesteśmy zmuszeni poczynić starania by zapobiec temu niedosytowi. Możliwość gaszenia imprezowego pragnienia otwiera się przed nami 4 września w restauracji Aplauz na tajnym i malowniczym terenie stadniny konnej w Wesołej/Starej Miłosnej (CWKS Legia). Tam o to na bijącej zielenią trawie, pośród drzew czeka na nas wielki namiot w którym rozbrzmiewać będzie solidna dawka przede wszystkim muzyki house w różnych jej odmianach.

Koncert Dj-a Radikal Irie w Cafelku

Dodano w Wydarzenia

W sobotę 8 sierpnia, w nowo otwartym klubie muzycznym Cafelek (mieszącym się przy ul. Trakt Brzeski 80 róg Pogodnej), odbędzie się koncert Dj-a Radikal Irie, jednego z członków znanego, pochodzącego z warszawy zespołu ragga/dancehallowego – Cinq G. Serdecznie zapraszamy.

Koncert słowno - muzyczny poświęcony pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego

Dodano w Kultura, Wydarzenia, Religia

Rada, Zarząd Dzielnicy Wesoła oraz Proboszcz Parafii Najświetszego Serca Pana Jezusa zapraszają na uroczystą Mszę Świętą oraz koncert słowno - muzyczny poświęcony pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego. Wystąpią: Joanna Zaniewicz, Bogdan Kuźmium, Ryszard Nowaczewski, Jerzy Ostrowski. Koncert…