Najnowsze wiadomości z kategorii Wieści z ratusza

Zbiórka makulatury i szkła

Dodano w Wieści z ratusza

Urząd Dzielnicy Wesoła informuje, że począwszy od dnia 16 października 2010 roku, w każdą sobotę na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy przy ul. 1. Praskiego Pułku 33, odbywać się będzie nieodpłatna zbiórka makulatury oraz szkła od mieszkańców Dzielnicy Wesoła. Wyżej wymienione…

Skatepark będzie, ale w Wawrze. To nieporozumienie!

Dodano w Sport i turystyka, Inwestycje, Wieści z ratusza

Młodzi ludzie z Wesołej od dawna proszą władze dzielnicy o budowę skateparku, czyli miejsca, w którym można pojeździć na deskorolce, rolkach czy rowerze typu BMX. Burmistrz Edward Kłos odpowiada, że taki obiekt może powstać w… Wawrze. Według mnie to pomysł chybiony i nieuzasadniony.

Zaplanuj skwery osiedlowe w Wesołej - konsultacje społeczne

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza

Zostań architektem przestrzeni publicznej w Wesołej. Dzięki nowym koncepcjom, dzielnica położona wśród lasów i zabudowana w dużej mierze domkami jednorodzinnymi, zyska nowe place zabaw i skwery. Ruszają konsultacje społeczne w ramach których mieszkańcy sami będą projektować swoją wspólną przestrzeń.

(Aktualizacja) Brak prądu w Wesołej

Dodano w Wyłączenia, Wieści z ratusza

Jak informuje urząd dzielnicy Wesoła w dniach 23 - 26 sierpnia br. w godzinach 800 - 1600 w związku z podcinką gałęzi drzew w pobliżu linii 15 kV PGE Dystrybucja Warszawa - Teren sp. z o.o. planuje wyłączenia prądu na terenie Dzielnicy.

Wesoła wybrała Komorowskiego, najwyższa frekwencja w Starej Miłośnie

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Wczoraj Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich. Różnica w ilości głosów pomiędzy głównymi kandydatami kształtuje się na poziomie 6 punktów procentowych. Jednak Wesoła, a zwłaszcza Stara Miłosna, zdecydowanie wyraźniej poparła Bronisława Komorowskiego. Zobacz jak głosowali Twoi sąsiedzi.

Dzień Strażaka

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia, Religia

9 maja 2010r . rada i zarząd dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Ochotnicza Straż Pożarna w Wesołej oraz Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła zapraszają na Dzień Strażaka.

Spotkanie w sprawie Wschodniej Obwodnicy Warszawy

Dodano w Wieści z ratusza

Zapraszamy na spotkanie z Przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie oraz Wojewodą Mazowieckim Panem Jackiem Kozłowskim w dniu 25 stycznia 2010 r. o godzinie 18:00 w budynku OSP Wesoła - Centrum ul. 1. Praskiego Pułku 31

Dzielnicowe Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Dodano w Kultura, Wieści z ratusza, Wydarzenia, Religia

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy oraz Proboszcz Parafii Świętego Brata Alberta zapraszają w dniu 10 listopada 2009 r. na Dzielnicowe Obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Spotkanie w sprawie przebudowy ul. Trakt Brzeski

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza, Wydarzenia, Komunikacja

Informujemy, że w związku z wykonywanym projektem technicznym na przebudowę ulicy Trakt Brzeski na odcinku od ulicy Wawerskiej do miejscowości Zakręt, zapraszamy zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2009 r. o godz. 17.00 w Gimnazjum Nr 119 przy ul. Klimatycznej 1 w osiedlu Stara Miłosna. Na spotkaniu przedstawiony zostanie do konsultacji wstępny projekt zagospodarowania terenu ulicy Trakt Brzeski na projektowanym odcinku.

Pozbądź się niewygodnych śmieci za darmo

Dodano w Wieści z ratusza

Na początku listopada 2009 roku ruszy, organizowana przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy w Wesołej, zbiórka odpadów wielkogabarytowych – mogą to być np. stare meble czy dywany. Jeżeli są to odpady większych rozmiarów, należy je uprzednio zdemontować.