Najnowsze wiadomości z kategorii Wieści z ratusza

Kieszonkowy plan Dzielnicy Wesoła

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Informujemy, że w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Wesoła są do odebrania kieszonkowe plany Dzielnicy Wesoła. Zainteresowanych zapraszamy do Punktu Informacyjnego w holu w siedzibie Urzędu Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, ul. 1. Praskiego Pułku 33.

Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy Wesoła

Dodano w Wieści z ratusza

Dnia 20 listopada mieszkańcy naszej dzielnicy wybierali swoich przedstawicieli do Rady Dzielnicy Wesoła. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych komitetów.

Konkurs na najlepszy Wydział Obsługi Mieszkańców

Dodano w Wieści z ratusza

Wydział Obsługi Mieszkańców w Wesołej weźmie udział w konkursie na najlepszy WOM w Warszawie. Nasz dzielnicowy wydział rozpoczął już akcję promocyjną. Zachęcamy do zapoznania się z galerią, filmem i prezentacją na temat funkcjonowania WOM-u w Wesołej. Obejrzyj również panoramę wokół urzędu - tylko na StaraMilosna.info!

Jesienne porządki w Wesołej

Dodano w Wieści z ratusza

Już wkrótce rozpocznie się akcja wywozu z terenu dzielnicy odpadów gabarytowych oraz opadłych liści. Bezpłatna zbiórka jest zorganizowana przez Wydział Ochrony Środowiska. Zobacz terminy dla poszczególnych osiedli i zaplanuj jesienne porządki już dziś.

Zbiórka makulatury i szkła

Dodano w Wieści z ratusza

Urząd Dzielnicy Wesoła informuje, że począwszy od dnia 16 października 2010 roku, w każdą sobotę na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy przy ul. 1. Praskiego Pułku 33, odbywać się będzie nieodpłatna zbiórka makulatury oraz szkła od mieszkańców Dzielnicy Wesoła. Wyżej wymienione…

Skatepark będzie, ale w Wawrze. To nieporozumienie!

Dodano w Sport i turystyka, Inwestycje, Wieści z ratusza

Młodzi ludzie z Wesołej od dawna proszą władze dzielnicy o budowę skateparku, czyli miejsca, w którym można pojeździć na deskorolce, rolkach czy rowerze typu BMX. Burmistrz Edward Kłos odpowiada, że taki obiekt może powstać w… Wawrze. Według mnie to pomysł chybiony i nieuzasadniony.

Zaplanuj skwery osiedlowe w Wesołej - konsultacje społeczne

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza

Zostań architektem przestrzeni publicznej w Wesołej. Dzięki nowym koncepcjom, dzielnica położona wśród lasów i zabudowana w dużej mierze domkami jednorodzinnymi, zyska nowe place zabaw i skwery. Ruszają konsultacje społeczne w ramach których mieszkańcy sami będą projektować swoją wspólną przestrzeń.

(Aktualizacja) Brak prądu w Wesołej

Dodano w Wyłączenia, Wieści z ratusza

Jak informuje urząd dzielnicy Wesoła w dniach 23 - 26 sierpnia br. w godzinach 800 - 1600 w związku z podcinką gałęzi drzew w pobliżu linii 15 kV PGE Dystrybucja Warszawa - Teren sp. z o.o. planuje wyłączenia prądu na terenie Dzielnicy.

Wesoła wybrała Komorowskiego, najwyższa frekwencja w Starej Miłośnie

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Wczoraj Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich. Różnica w ilości głosów pomiędzy głównymi kandydatami kształtuje się na poziomie 6 punktów procentowych. Jednak Wesoła, a zwłaszcza Stara Miłosna, zdecydowanie wyraźniej poparła Bronisława Komorowskiego. Zobacz jak głosowali Twoi sąsiedzi.

Dzień Strażaka

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia, Religia

9 maja 2010r . rada i zarząd dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Ochotnicza Straż Pożarna w Wesołej oraz Ośrodek Kultury w dzielnicy Wesoła zapraszają na Dzień Strażaka.