Najnowsze wiadomości z kategorii Wieści z ratusza

Praca Urzędu Miasta na początku maja

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

W dniach 30 kwietnia, 2 maja i 4 maja Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy czynny jest w godz. 8.00-16.00. Natomiast Urząd Stanu Cywilnego i Wydziały Obsługi Mieszkańców pracują: - w poniedziałek, 30 kwietnia, w godz. 8.00-18.00; - w środę, 2 maja i piątek, 4 maja - w godz. 8.00-16.00.

Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święta Narodowego Trzeciego Maja

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 maja (środa), Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła zapraszają na obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i…

Trasy narciarstwa biegowego w Wesołej

Dodano w Sport i turystyka, Wieści z ratusza

Szanowni Narciarze Biegowi i sympatycy zimowej aktywności fizycznej!!! Jeżeli jesteście zainteresowani utworzeniem na terenie naszej Dzielnicy profesjonalnej trasy do narciarstwa biegowego, złóżcie swój podpis pod listem do Pana Burmistrza. List (petycja) oczekuje na Was w serwisie rowerowo-narciarskim “Cyklon”, ul. Jana Pawła II 240 Stara Miłosna od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 20.00. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń: 602 535 076 – Marcin, 501 265 685 – Paweł. Petycję można podpisać również na www.petycje.pl

Ciąg dalszy remontu ul. 1 Praskiego Pułku

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza

W dniach od 6 (piątek) do 9 (poniedziałek) maja zaplanowano ciąg dalszy remontu nawierzchni ul. 1 Praskiego Pułku. Na ten okres ulica zostanie zamknięta.

Pozwolić na zabranie 411?

Dodano w Wieści z ratusza

Zarząd Transportu Miejskiego w swoim najnowszym projekcie zakłada, że prężnie rozwijającej się Starej Miłośnie wystarczy jedno bezpośrednie połączenie z centrum. ZTM jest otwarty na opinie mieszkańców, również na facebooku. Konsultacje społeczne potrwają do 19 maja. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii!

II Wawerskie Spotkanie Towarzysko-Networkingowe

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

Zapraszamy na drugie Wawerskie Spotkanie Towarzysko-Networkigowe, które odbędzie się 27.12.2010, w pubie “Alibi”, na ulicy Bronisława Czecha12 (tuz po zakończeniu uroczystości związanych z “Mordem Wawerskim” (27.12.1939)).

Kieszonkowy plan Dzielnicy Wesoła

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Informujemy, że w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Wesoła są do odebrania kieszonkowe plany Dzielnicy Wesoła. Zainteresowanych zapraszamy do Punktu Informacyjnego w holu w siedzibie Urzędu Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, ul. 1. Praskiego Pułku 33.

Wyniki głosowania do Rady Dzielnicy Wesoła

Dodano w Wieści z ratusza

Dnia 20 listopada mieszkańcy naszej dzielnicy wybierali swoich przedstawicieli do Rady Dzielnicy Wesoła. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych komitetów.

Konkurs na najlepszy Wydział Obsługi Mieszkańców

Dodano w Wieści z ratusza

Wydział Obsługi Mieszkańców w Wesołej weźmie udział w konkursie na najlepszy WOM w Warszawie. Nasz dzielnicowy wydział rozpoczął już akcję promocyjną. Zachęcamy do zapoznania się z galerią, filmem i prezentacją na temat funkcjonowania WOM-u w Wesołej. Obejrzyj również panoramę wokół urzędu - tylko na StaraMilosna.info!

Jesienne porządki w Wesołej

Dodano w Wieści z ratusza

Już wkrótce rozpocznie się akcja wywozu z terenu dzielnicy odpadów gabarytowych oraz opadłych liści. Bezpłatna zbiórka jest zorganizowana przez Wydział Ochrony Środowiska. Zobacz terminy dla poszczególnych osiedli i zaplanuj jesienne porządki już dziś.