Najnowsze wiadomości z kategorii Wieści z ratusza

Zbiórka liści

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

Zespół Ochrony Środowiska informuje, że między 15 a 29 czerwca odbędzie się zbiórka liści na osiedlu Stara Miłosna. Liście należy zapakować w worki oraz zgłosić gotowość oddania liści do Wydziału Obsługi Mieszkańców osobiście lub pod numerem telefonu 22-773-60-03, najpóźniej do godz. 16:00 w…

Zbiórka odpadów gabarytowych

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

Zespół Ochrony Środowiska informuje, że rozpoczyna akcję przyjmowania zgłoszeń odpadów gabarytowych od mieszkańców Dzielnicy Wesoła. Odpady będą odbierane u źródła. Gotowość wystawienia odpadów należy zgłosić telefonicznie lub osobiście do Wydziału Obsługi Mieszkańców (tel. 22 773-60-03). Prosimy o dokonywanie zgłoszeń najpóźniej do godz. 1600 w czwartek poprzedzający dzień zbiórki na danym osiedlu.

Zmiana rozkładu i wydłużenie linii S2 do Okęcia

Dodano w Wieści z ratusza, Komunikacja

1 czerwca zmieni się rozkład jazdy linii S2 Szybkiej Kolei Miejskiej. Dodatkowo, obecnie kursująca między Sulejówkiem a Dworcem Zachodnim linia, zostanie wydłużona do przystanku kolejowego Warszawa Lotnisko Chopina.

Piknik Wesoła 2012

Dodano w Aktualności, Edukacja, Kultura, Sport i turystyka, Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 czerwca (sobota) w godzinach 12:00 - 22:00, tradycyjnie na terenach Szwadronu Jazdy RP w Starej Miłośnie odbędzie się Piknik Wesoła 2012, na który zaprasza Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy . Organizatorzy zapewniają bogaty program estradowy i rekreacyjny, m.in.: gry i zabawy, zawody sportowe, pokazy plenerowe, place rekreacyjne i wiele innych atrakcji oraz najwyższej jakości występy artystyczne.

Praca Urzędu Miasta na początku maja

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

W dniach 30 kwietnia, 2 maja i 4 maja Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy czynny jest w godz. 8.00-16.00. Natomiast Urząd Stanu Cywilnego i Wydziały Obsługi Mieszkańców pracują: - w poniedziałek, 30 kwietnia, w godz. 8.00-18.00; - w środę, 2 maja i piątek, 4 maja - w godz. 8.00-16.00.

Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święta Narodowego Trzeciego Maja

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 maja (środa), Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła zapraszają na obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i…

Trasy narciarstwa biegowego w Wesołej

Dodano w Sport i turystyka, Wieści z ratusza

Szanowni Narciarze Biegowi i sympatycy zimowej aktywności fizycznej!!! Jeżeli jesteście zainteresowani utworzeniem na terenie naszej Dzielnicy profesjonalnej trasy do narciarstwa biegowego, złóżcie swój podpis pod listem do Pana Burmistrza. List (petycja) oczekuje na Was w serwisie rowerowo-narciarskim “Cyklon”, ul. Jana Pawła II 240 Stara Miłosna od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 20.00. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń: 602 535 076 – Marcin, 501 265 685 – Paweł. Petycję można podpisać również na www.petycje.pl

Ciąg dalszy remontu ul. 1 Praskiego Pułku

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza

W dniach od 6 (piątek) do 9 (poniedziałek) maja zaplanowano ciąg dalszy remontu nawierzchni ul. 1 Praskiego Pułku. Na ten okres ulica zostanie zamknięta.

Pozwolić na zabranie 411?

Dodano w Wieści z ratusza

Zarząd Transportu Miejskiego w swoim najnowszym projekcie zakłada, że prężnie rozwijającej się Starej Miłośnie wystarczy jedno bezpośrednie połączenie z centrum. ZTM jest otwarty na opinie mieszkańców, również na facebooku. Konsultacje społeczne potrwają do 19 maja. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii!

II Wawerskie Spotkanie Towarzysko-Networkingowe

Dodano w Wieści z ratusza, Wydarzenia

Zapraszamy na drugie Wawerskie Spotkanie Towarzysko-Networkigowe, które odbędzie się 27.12.2010, w pubie “Alibi”, na ulicy Bronisława Czecha12 (tuz po zakończeniu uroczystości związanych z “Mordem Wawerskim” (27.12.1939)).