Najnowsze wiadomości z kategorii Sport i turystyka

Spacerkiem przez historię: Spacer II „Miłosne” początki Wesołej

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

Jeśli powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie” jest Państwu bliższe niż przysłowiowa koszula, to najwyższy czas to zmienić! Zapraszamy mieszkańców dzielnicy Wesoła oraz wszystkich zainteresowanych na drugi spacer po naszej dzielnicy.

Piknik Wesoła 2010

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia, Kultura

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła postanowiła zakończyć maj w pięknym stylu i przypomnieć mieszkańcom o tym, że ważna jest nie tylko praca, ale i odpoczynek. 29 maja odbędzie się piknik, na który zaproszony jest każdy niezależnie od wieku. Wśród atrakcji znajdą się propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Całość uświetnią koncerty zespołów Big Cyc i Oddział Zamknięty.

Ciekawa i …Wesoła, czyli Burmistrz zaprasza na spacer

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

O tym, że stolica to nie tylko romantyczne kamieniczki wśród których, niczym grzyby po deszczu, wyrastają coraz wyższe biurowce i galerie wiadomo nie od dziś. Co jednak warto zobaczyć na obrzeżach miasta w majowe poranki?

Turniej szachowy klasyfikacyjny na kategorie V i IV

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka, Wydarzenia

Termin: 24 kwietnia 2010 (sobota) godzina 10.00 Miejsce gry: Szkoła Podstawowa Nr 173 ul. Trakt Brzeski 18, Warszawa-Wesoła Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Miłośnik” Cel turnieju: Zdobycie kategorii szachowych V i IV, popularyzacja szachów wśród dzieci.

Nauka tenisa dla mieszkańców Starej Miłosny i nie tylko

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka

“Sport dla zdrowia i ładnej sylwetki” Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki tenisa ziemnego z okolic Starej Miłosny i nie tylko.

Piknik Wesoła 2009

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

W dniu 6 czerwca 2009, jak co roku spotykamy się na Pikniku Wesoła, na który zapraszają nas Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy wraz z współorganizatorami i sponsorami. Piknik rozpoczyna się o godzinie 1200 na Hipodromie Szwadronu Jazdy RP, wejście i parking od ul. 1 Praskiego Pułku (przy hotelu Villa Park).

Impreza integracyjna w Szwadronie

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Zawody Osób Niepełnosprawnych w Ujeżdżeniu Honorowy. Patronat nad zawodami objęli: Prezydent m.st. Warszawy Pani Hanna Gronkiewicz - Waltz; Minister Sportu Pan Tomasz Lipiec; Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Pan Mirosław Mielniczuk

Piknik Wesoła 2006

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zapraszają na “Piknik Rodzinny” Wesoła 2006, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2006r. start od godziny 12.00 Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy RP wjazd i parking od ul. 1 Praskiego Pułku. (przy hotelu “Villa Park”).

VIII Zlot Cyklistów Stara Miłosna 2006

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

W sobotę 10 czerwca na terenie gimnazjum w Starej Miłosnej przy ul. Klimatycznej 1 czekają nas emocje związane z rywalizacją kolarzy. Już po raz 8 staną na linii startu nie tylko zawodnicy z naszego Osiedla, ale i wielu innych, którzy licznie przybędą, by wziąć udział w eliminacjach wojewódzkich mistrzostw MTB Family Cup 2006.

Piknik z okazji otwarcia boisk

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka, Inwestycje, Wydarzenia

Szkoła Podstawowa nr 173 w Starej Miłośnie serdecznie zaprasza na piknik z okazji otwarcia boisk szkolnych. Uroczyste rozpoczęcie w niedzielę 18 września o godzinie 13. W programie liczne atrakcje.