Najnowsze wiadomości z kategorii Sport i turystyka

Halowe Noworoczne Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

7 stycznia (sobota) o godzinie 10.00, Stowarzyszenie Szwadron Jazdy RP, organizuje Halowe Noworoczne Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody. Towarzyskie Zawody w skokach odbędą się w Starej Miłośnie, ul. Szkolna 14.

Wycieczka przyrodnicza w Wesołej z okazji Europejskich Dni Ptaków

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zaprasza na wycieczkę przyrodniczą w Wesołej z okazji Europejskich Dni Ptaków 2011. Wycieczka odbędzie się 1 października (sobota). Zbiórka: parking przy Urzędzie Dzielnicy Wesoła, ul. 1. Praskiego Pułku, godz. 9:00.

Trasy narciarstwa biegowego w Wesołej

Dodano w Sport i turystyka, Wieści z ratusza

Szanowni Narciarze Biegowi i sympatycy zimowej aktywności fizycznej!!! Jeżeli jesteście zainteresowani utworzeniem na terenie naszej Dzielnicy profesjonalnej trasy do narciarstwa biegowego, złóżcie swój podpis pod listem do Pana Burmistrza. List (petycja) oczekuje na Was w serwisie rowerowo-narciarskim “Cyklon”, ul. Jana Pawła II 240 Stara Miłosna od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 20.00. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń: 602 535 076 – Marcin, 501 265 685 – Paweł. Petycję można podpisać również na www.petycje.pl

Piknik Wesoła 2011

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

12 czerwca (niedziela) 2011 r. na terenie hipodromu Szwadronu Jazdy RP (ul. Szkolna 14) odbędzie się coroczny Piknik Wesoła.

Zapraszamy na zimowe ptakoliczenie

Dodano w Aktualności, Sport i turystyka, Wydarzenia

Lubisz obserwować ptaki? Przyłącz się do nas! Spróbuj policzyć ptaki w swojej okolicy! Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków (OTOP) już od 7 lat organizuje na terenie Polski „ZIMOWE PTAKOLICZENIA”. Wzorowane są one na brytyjskiej akcji “Big Garden Birdwatch” odbywającej się od wielu lat w ostatni weekend stycznia. Do akcji możemy dołączyć również i my!

Weekend na wesoło i sportowo

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

Wieczór kabaretowy, bal karnawałowy czy turniej deblowy? Każdy mieszkaniec naszej dzielnicy znajdzie w ten weekend coś dla siebie. Przedstawiamy weekendowy rozkład wydarzeń, obfitujący w różnorodne atrakcje.

Szachiści grają dla powodzian

Dodano w Edukacja, Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

Turniej szachowy Grand Prix SP173 dla szkół podstawowych i gimnazjów Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „ Miłośnik” Cel turnieju: Dochód z turnieju grudniowego zostanie przekazany na wakacje dla dzieci z terenów dotkniętych powodzią.

Weekendowy rozkład jazdy w Wesołej

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

StaraMilosna.info zaprasza mieszkańców Wesołej na wydarzenia sportowe i kulturalne dla każdej grupy wiekowej. Zobacz „rozkład jazdy” i już dziś zaplanuj, co będziesz robił przez najbliższe trzy dni. Z nami z pewnością nie będziesz się nudził.

III turniej szachowy im. Jana Brustmana

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka, Wydarzenia

2 października 2010 (sobota) o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 218, przy ulicy Kajki 80/82 w Aninie, odbędzie się III turniej im. Jana Brustmana. Rozgrywki organizowane są dla dzieci od 5 do 19 lat. Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, wg przepisów Kodeksu Szachowego (tempo gry: 15 min. dla zawodnika na partię).

Poznaj swojego sąsiada

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

W niedzielę, 26 września odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Dzień Wesołego Sąsiada. Spontaniczna impreza o charakterze biesiady odbędzie się w Zielonej, na placu zabaw przy ulicy Warszawskiej. A za dwa tygodnie, 2 października, coś dla miłośników kultury fizycznej – bieg terenowy. Organizatorem obu wydarzeń jest Stowarzyszenie Nasza Wesoła.