Najnowsze wiadomości

Piknik Lotniczy w Góraszcze 2005

Dodano w Wydarzenia

4 i 5 czerwca odbędzie się, jubileuszowy, X Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka 2005. Bogaty program imprezy przewiduje:

Piknik Wesoła 2005

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

4 czerwca na terenie Szwadronu Jazdy Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie-Wesołej, ul. Szkolna 14, odbędzie się Piknik Wesoła 2005.

Zawody konne

Dodano w Sport i turystyka, Wydarzenia

W dniach 14-15 maja na terenie ośrodka jeździeckiego Stowarzyszenia Szwadron Jazdy RP w Starej Miłośnie odbyły się pierwsze w tym roku Oficjalne Zawody Ogólnopolskie we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Stara Miłosna zagłębiem paliwowym...

Dodano w Aktualności, Inwestycje, Komunikacja

Kolejna już piąta stacja benzynowa ma powstać w Starej Miłośnie przy ul. Trakt Brzeski. Stację zbuduje koncern ConocoPhillips. Stacja najprawdopodobniej dołączy do istniejącej w Polsce sieci 57 stacji JET. Przyjęty przez koncert model działalności polega na tym, że jest on operatorem posiadanych…

Bezpieczeństwo na Trakcie Brzeskim

Dodano w Kronika policyjna, Komunikacja

Na tej ulicy wciąż zdarzają się wypadki z udziałem pieszych i pojazdów. Czy stanie się ona wreszcie bezpieczna dla jej użytkowników? Podlega ona Zarządowi Dróg Miejskich, który tłumaczy się brakiem pieniędzy na wykonanie czterech zatok autobusowych i świateł przy ulicy Fabrycznej oraz Jeździeckiej.

[Odwołane] Warsztaty Canona z pizzą w tle

Dodano

Co łączy amatorów fotografii i miłośników pizzy? Warsztaty Canona w Starej Miłośnie! Dzięki nowo powstałemu serwisowi Wesola360.pl w najbliższą sobotę w świeżo otwartej pizzerii Carmelo każdy może wypróbować profesjonalny sprzęt fotograficzny znanej marki. Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!