Najnowsze wiadomości z kategorii Kultura

Dobroczynny Bal Karnawałowy "Odmienić Życie"

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Serdecznie zapraszam na I Dobroczynny Bal Karnawałowy „Odmienić Życie”, który odbędzie się 22 lutego, o godzinie 20.00, tuż po organizowanym przez Fundację balu dla dzieci, w Klubie Sosnowym Businessman Institute przy ul. Trakt Lubelski 40a w Warszawie. Dzięki uprzejmości Businessman Institute możemy zaproponować Państwu elegancki wieczór przy lampce dobrego wina z wykwintnym menu, w wyjątkowym klimacie przy muzyce granej na żywo oraz atrakcjach zapewnionych przez naszych gości specjalnych. A wśród atrakcji m.in.: pokaz tańca, występy piosenkarzy oraz konkursy z nagrodami.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „RADOŚĆ WIARY”

Dodano w Kultura, Wydarzenia, Religia

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie zaprasza do udziału w międzyparafialnym konkursie fotograficznym „RADOŚĆ WIARY”, który honorowym patronatem objął J.E. Ks. Bp Marek Solarczyk, Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego “Wesoła - nieznane oblciza”

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Już 13 grudnia (czwartek) w Ośrodku Działań Twórczych “Pogodna” będzie miało miejsce rozstrzygnięcie III edycji konkursu fotograficznego, odbywającego się pod hasłem “WESOŁA - NIEZNANE OBLICZA”. Patronat nad konkursem objął burmistrz dzielnicy Wesoła - Edward Kłos.

Podziel się dobrą książką! - zaproszenie do wirtualnej biblioteki parafialnej z książkami i wierze, duchowości i budowaniu dobry

Dodano w Kultura, Religia

Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa -Ksiądz Prałat Krzysztof Cyliński oraz Ksiądz Bartek Kopeć zapraszają w ramach akcji „Podziel się dobrą książką” do wirtualnej biblioteki parafialnej. Dlaczego wirtualnej? Bo nie mamy biblioteki z książkami zgromadzonymi w jednym miejscu. Mamy za to listę książek zamieszczoną stronie internetowej Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa – www.parafiastaramilosna.pl .

Konkurs fotograficzny organizowany przez Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dodano w Kultura, Wydarzenia, Religia

Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie - Ksiądz Krzysztof Cyliński zaprasza do uczestniczenia w wakacyjnym konkursie fotograficznym.

Jeszcze tylko miesiąc czekamy na zgłoszenia do konkursu fotograficznego Wesoła nieznane oblicza

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Głównym celem konkursu jest zainspirowanie osób fotografujących do dostrzeżenia walorów Dzielnicy Wesoła, odkrywania nieznanych, urokliwych miejsc i pozytywnych aspektów życia społeczności lokalnej, a także umożliwienie konfrontacji dokonań i doskonalenie warsztatu. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 4 fotografie a ich technika wykonania jest dowolna.

Koncert z okazji 92. rocznicy Bitwy Warszawskiej “Święta miłości kochanej Ojczyzny”

Dodano w Kultura, Wydarzenia

15 sierpnia w Kościele Św. Brata Alberta odbędzie się koncert z okazji 92. rocznicy Bitwy Warszawskiej…

Dzieciaki z Wesołej w Strefie Kibica w Warszawie

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

27 czerwca (środa) między godziną 12:00 a 13:00 w Strefie Kibica pod Pałacem Kultury zaprezentują się dzieciaki z Wesołej. Cała akcja jest kontynuacją festiwalu Dziecięca Stolica, który co roku odbywa się w maju. Dotychczas podczas festiwalu dzieciaki z całej warszawy występowały na scenie przez cały dzień i każda dzielnica miała na to zaledwie kilka minut.

Mini zoo - wystawa zwierząt z okazji Dnia Dziecka

Dodano w Edukacja, Kultura, Wydarzenia, Religia

3 czerwca (niedziela), Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej, ul. Borkowska 1, organizuje z okazji Dnia Dziecka wystawę zwierząt. Ptaki, gady, ssaki i ryby - najróżniejszych rodzajów i gatunków, a wszystkie żywe i na wyciągnięcie ręki. Oglądaj, dotykaj, poznawaj! Wystawa odbędzie…

Piknik Wesoła 2012

Dodano w Aktualności, Edukacja, Kultura, Sport i turystyka, Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 czerwca (sobota) w godzinach 12:00 - 22:00, tradycyjnie na terenach Szwadronu Jazdy RP w Starej Miłośnie odbędzie się Piknik Wesoła 2012, na który zaprasza Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy . Organizatorzy zapewniają bogaty program estradowy i rekreacyjny, m.in.: gry i zabawy, zawody sportowe, pokazy plenerowe, place rekreacyjne i wiele innych atrakcji oraz najwyższej jakości występy artystyczne.