Najnowsze wiadomości z kategorii Kultura

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Ptaki-Dziwaki"

Dodano w Edukacja, Kultura

Szkoła Podstawowa nr 353 im. Wielkich Odkrywców w marcu ogłosiła konkurs plastyczny pod hasłem „Ptaki – Dziwaki”. Odbywał się w dwóch kategoriach przestrzennej i płaskiej. Adresowaliśmy go do uczniów klas 0-III wszystkich szkół podstawowych naszej dzielnicy Zaprosiliśmy do współpracy nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Chcieliśmy stworzyć kolejną okazję do wspólnego spędzenia czasu z rodziną, między innymi po to, aby podejmować działania nastawione na realizację wspólnego celu, wymieniać się pomysłami oraz ćwiczyć kreatywne myślenie.

Bezpłana wypożyczalnia płyt CD, MP3, DVD i książek poświęconych wierze, duchowości i relacjom

Dodano w Kultura, Religia

Bezpłatna wypożyczalnia płyt CD, MP3, DVD i książek poświęconych pogłębianiu życia duchowego i więzi z Bogiem, bardziej świadomemu przeżywaniu wiary oraz poprawie relacji z bliskimi zaprasza WSZYSTKICH zainteresowanych w KAŻDĄ niedzielę w godzinach 10.15-11.00 i 11.45-12.30 oraz w pierwsze środy miesiąca w godzinach 17.45-18.45

Fotorelacja z koncertu Jo&Lazy Fellow

Dodano w Kultura

15 marca 2015 (niedziela) o godzinie 17:00 w Ośrodku Działań Twórczych “Pogodna” odbył się koncert Koncert Jo&Lazy Fellow.

Podróż do czarodziejskiego świata wyobraźni

Dodano w Edukacja, Kultura

Audiobook „Nasza mama czarodziejka” to tytuł projektu, który został zrealizowany w Szkole Podstawowej nr 353. Okazję uczestnictwa w nim mieli nie tylko uczniowie, ale również ich rodzice, którzy wspólnie ze swoimi dziećmi przygotowywali jeden lub dwa rozdziały książeczki autorstwa Joanny Papuzińskiej.

Zima w mieście 2014 w Ośrodku Kultury i filii ODT Pogodna

Dodano w Edukacja, Kultura

Ośrodek Kultury oraz filia ODT Pogodna zaprasza na dzieci, które spędzają ferie zimowe w domu, na projekcje filmowe.

Dobroczynny Bal Karnawałowy "Odmienić Życie"

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Serdecznie zapraszam na I Dobroczynny Bal Karnawałowy „Odmienić Życie”, który odbędzie się 22 lutego, o godzinie 20.00, tuż po organizowanym przez Fundację balu dla dzieci, w Klubie Sosnowym Businessman Institute przy ul. Trakt Lubelski 40a w Warszawie. Dzięki uprzejmości Businessman Institute możemy zaproponować Państwu elegancki wieczór przy lampce dobrego wina z wykwintnym menu, w wyjątkowym klimacie przy muzyce granej na żywo oraz atrakcjach zapewnionych przez naszych gości specjalnych. A wśród atrakcji m.in.: pokaz tańca, występy piosenkarzy oraz konkursy z nagrodami.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „RADOŚĆ WIARY”

Dodano w Kultura, Wydarzenia, Religia

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie zaprasza do udziału w międzyparafialnym konkursie fotograficznym „RADOŚĆ WIARY”, który honorowym patronatem objął J.E. Ks. Bp Marek Solarczyk, Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego “Wesoła - nieznane oblciza”

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Już 13 grudnia (czwartek) w Ośrodku Działań Twórczych “Pogodna” będzie miało miejsce rozstrzygnięcie III edycji konkursu fotograficznego, odbywającego się pod hasłem “WESOŁA - NIEZNANE OBLICZA”. Patronat nad konkursem objął burmistrz dzielnicy Wesoła - Edward Kłos.

Podziel się dobrą książką! - zaproszenie do wirtualnej biblioteki parafialnej z książkami i wierze, duchowości i budowaniu dobry

Dodano w Kultura, Religia

Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa -Ksiądz Prałat Krzysztof Cyliński oraz Ksiądz Bartek Kopeć zapraszają w ramach akcji „Podziel się dobrą książką” do wirtualnej biblioteki parafialnej. Dlaczego wirtualnej? Bo nie mamy biblioteki z książkami zgromadzonymi w jednym miejscu. Mamy za to listę książek zamieszczoną stronie internetowej Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa – www.parafiastaramilosna.pl .

Konkurs fotograficzny organizowany przez Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dodano w Kultura, Wydarzenia, Religia

Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie - Ksiądz Krzysztof Cyliński zaprasza do uczestniczenia w wakacyjnym konkursie fotograficznym.