Najnowsze wiadomości z kategorii Kultura

Przegląd dzielnicowych młodych talentów artystycznych - Artystyczna Wesoła

Dodano w Kultura

W dniu 15 kwietnia 2016 r. w Klubie „Kościuszkowca” został przeprowadzony Przegląd Dzielnicowych Młodych Talentów Artystycznych – ARTYSTYCZNA WESOŁA. Odbył się on po raz pierwszy w Wesołej, 
w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej, przy wsparciu finansowym Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Kwiecień w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy!

Dodano w Kultura

Przegląd dzielnicowych młodych talentów artystycznych, konkurs recytatorski, spektakle teatralne, wystawy to tylko niektóre wydarzenia, które Ośrodek Kultury 
w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zaplanował na kwiecień.

Relacja z VI wernisażu w galerii "Słoń w porcelanie"

Dodano w Kultura

W piątek 11 marca 2016 roku odbył się kolejny, szósty wernisaż w galerii „Słoń w porcelanie” (Stara Miłosna, ul. Fabryczna 6 lokal 1/H/3). Stało się tradycją, że czas rozpoczęcia wernisażu to godzina 17.00, a jego zakończenie jest płynne; najczęściej godzina 22.00 lub do ostatniej zainteresowanej sztuką osoby.

Zaczynamy wiosnę - czyli marzec w Ośrodku Kultury w Dzielnicy m.st. Wesoła!

Dodano w Kultura

Dwa koncerty, wernisaż, trzy spektakle dla dzieci i aż cztery spotkania dla miłośników gier planszowych! To tylko część atrakcji, które na marzec zapowiada Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Relacja z V wernisażu w galerii "Słoń w porcelanie"

Dodano w Kultura

19 lutego 2016 roku odbył się piąty (już!!!) wernisaż w galerii „Słoń w porcelanie” w Starej Miłośnie, ul. Fabryczna 6. Gościliśmy dwoje artystów: Panią Julitę Bogacką – Rychlik z pracami malarskimi oraz Pana Grzegorza Mikulskiego z pracami ceramicznymi i rzeźbiarskimi.

Luty w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Dodano w Kultura

My się zimy nie boimy! Nowy rok zaczęliśmy głośno i z przytupem, styczeń przyniósł nam wiele wydarzeń, ale zespół Ośrodka Kultury i filii ODT “Pogodna” już zdradza szczegóły lutowego programu. Będzie równie ciekawie. Jak co miesiąc rodzice i dzieci mogą liczyć na spektakl - a nawet dwa! Tym…

Relacja z IV wernisażu "U Słonia w porcelanie"

Dodano w Kultura

29 stycznia 2016 roku odbył się już czwarty wernisaż w galerii „Słoń w porcelanie” w Starej Miłośnie, ul. Fabryczna 6.

Nowy rok i nowa energia, czyli co słychać w Ośrodku Kultury Wesoła w styczniu

Dodano w Kultura

Po świątecznej przerwie Ośrodek odpoczywa krótko i natychmiast bierzemy się do roboty. Zapraszamy serdecznie w styczniu do Ośrodka Kultury i filii “Pogodna”! Styczeń to dla nas prawdziwa podróż!

Relacja z III wernisażu w galerii „Słoń w porcelanie”

Dodano w Kultura

27 listopada 2015 roku odbył się trzeci wernisaż w galerii „Słoń w porcelanie” w Starej Miłośnie, ul. Fabryczna 6.

Relacja z II wernisażu w galerii „Słoń w porcelanie”

Dodano w Kultura

Drugi wernisaż w sklepie/galerii „Słoń w porcelanie” miał miejsce 22 października 2015 roku. Prezentowane były obrazy autorstwa znanej malarki pochodzącej z Grudziądza, pani Marii Kamińskiej oraz biżuteria z kamieni autorstwa Pani Barbry Górskiej, która przez dziewięć lat prowadziła galerię „Klimaty Staromiłosne”.