Najnowsze wiadomości z kategorii Kultura

„Entropia słowa….” i kolejny happening w SP 353

Dodano w Edukacja, Kultura

Projekt „Entropia słowa. Literacka mapa Warszawy” już na trwale wpisał się w warszawskie majowe wydarzenia kulturalne. Uczniowie SP 353 po raz czwarty uczestniczyli w tej literackiej podróży. Tym razem zadaniem uczestników happeningu było przypomnienie i przybliżenie mieszkańcom stolicy dokonań romantyków. Choć tematyka tegorocznej akcji wykraczała poza ramy programowe szkoły podstawowej, uczniowie dzielnie zmierzyli się z zadaniem.

Propozycje Ośrodka Kultury Wesoła na czerwiec

Dodano w Kultura

Czerwiec w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy 4 czerwca Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zaprasza na coroczny PIKNIK WESOŁA. Na…

Lato w mieście 2016 – nie ma miejsce na nudę w czasie wakacji

Dodano w Edukacja, Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

Wakacje to czas, który najmłodszym kojarzy się z beztroską i przygodą oraz odpoczynkiem od obowiązków. Dla rodziców jednak letnie miesiące stają się prawdziwym wyzwaniem i robią wszystko, aby zagospodarować swoim pociechom czas, gdy sami są w pracy.

Maj w Ośrodku Kultury 
w Dzielnicy Wesoła

Dodano w Kultura

Globtrotersko, muzycznie, filmowo i rodzinnie - tak będzie w maju, w Ośrodku Kultury 
w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

„Smyki na start” – II otwarte zawody modeli szybowców - mistrzostwa Wesołej

Dodano w Kultura

W ramach współpracy z pomysłodawcą wydarzenia Fundacją „Smyki na start” już po raz drugi Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna” – filia Ośrodka Kultury - zorganizował Otwarte Zawody Modeli Szybowców „Smyki na start” Mistrzostwa Wesołej.

Przegląd dzielnicowych młodych talentów artystycznych - Artystyczna Wesoła

Dodano w Kultura

W dniu 15 kwietnia 2016 r. w Klubie „Kościuszkowca” został przeprowadzony Przegląd Dzielnicowych Młodych Talentów Artystycznych – ARTYSTYCZNA WESOŁA. Odbył się on po raz pierwszy w Wesołej, 
w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej, przy wsparciu finansowym Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Kwiecień w Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy!

Dodano w Kultura

Przegląd dzielnicowych młodych talentów artystycznych, konkurs recytatorski, spektakle teatralne, wystawy to tylko niektóre wydarzenia, które Ośrodek Kultury 
w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zaplanował na kwiecień.

Relacja z VI wernisażu w galerii "Słoń w porcelanie"

Dodano w Kultura

W piątek 11 marca 2016 roku odbył się kolejny, szósty wernisaż w galerii „Słoń w porcelanie” (Stara Miłosna, ul. Fabryczna 6 lokal 1/H/3). Stało się tradycją, że czas rozpoczęcia wernisażu to godzina 17.00, a jego zakończenie jest płynne; najczęściej godzina 22.00 lub do ostatniej zainteresowanej sztuką osoby.

Zaczynamy wiosnę - czyli marzec w Ośrodku Kultury w Dzielnicy m.st. Wesoła!

Dodano w Kultura

Dwa koncerty, wernisaż, trzy spektakle dla dzieci i aż cztery spotkania dla miłośników gier planszowych! To tylko część atrakcji, które na marzec zapowiada Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Relacja z V wernisażu w galerii "Słoń w porcelanie"

Dodano w Kultura

19 lutego 2016 roku odbył się piąty (już!!!) wernisaż w galerii „Słoń w porcelanie” w Starej Miłośnie, ul. Fabryczna 6. Gościliśmy dwoje artystów: Panią Julitę Bogacką – Rychlik z pracami malarskimi oraz Pana Grzegorza Mikulskiego z pracami ceramicznymi i rzeźbiarskimi.